Rēzeknes novada pašvaldības Būvvalde aicina darbā arhitektu

Rēzeknes novada pašvaldība aicina pieteikties darbā Rēzeknes novada Būvvaldē uz vakanto arhitekta amatu  (profesiju klasifikators – arhitekts  216101) darba vieta noteikta Rēzeknes novada Būvvalde, Atbrīvošanas aleja 81,  Rēzekne. Pamatdarba atalgojums 1085 EUR.

Galvenie amata pienākumi:

• Piedalīties normatīvo aktu projektu izstrādāšanā par novada vides arhitektoniskajiem un estētiskajiem jautājumiem.
  • Izskatīt iesniegumus un pieņemt lēmumus par būvniecības ieceri, kā arī pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā;
  • Izvērtēt būvniecības darbu atbilstību būvprojektiem, būvniecības ieceru dokumentācijai;
  • Piedalīties komisijas darbā, veicot būvobjektu pieņemšanu ekspluatācijā;
  • Plānot novada vides attīstību un izstrādāt vīziju novada arhitektūras elementu koptēlam;
  • Izskatīt un saskaņot reklāmas/izkārtnes projektus un sagatavot izkārtnes/reklāmas pasi;
  • Piedalīties būvniecības ieceru publiskā apspriešanā, sagatavot pārskatu un lēmuma priekšlikumu par publiskās apspriešanas rezultātiem;
  • Savas kompetences ietvaros sagatavot atbildes, atbilžu projektus fizisku un juridisku personu iesniegumiem;
  • Gatavot dokumentus izskatīšanai būvvaldes, pašvaldības komiteju un domes sēdēs;
  • Sniegt ziņas par teritorijas izmantošanas un apbūves nosacījumiem;
  • Sniegt konsultācijas par būvniecības procesa kārtību.

Prasības pretendentiem:

•     augstākā  izglītība arhitekta specialitātē;
  •     par priekšrocību tiks uzskatītas  prasmes darbā BIS;
  •     labas saskarsmes spējas, argumentācijas prasmes;
  •     valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  •     teicamas prasmes darbā ar datoru;
  •     spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Pieteikuma dokumentus – motivācijas vēstuli, CV, izglītību, profesionālo darbību apliecinošo dokumentu kopijas, pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: info@rezeknesnovads.lv, vai ar pasta starpniecību – Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601 vai iesniegt līdz 2021. gada 12. maijam plkst. 12.00. Kontaktinformācija 26531328. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 2 (divas) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.