Rēzeknes novada pašvaldības CA komisijas sekretārs saņem VUGD Goda rakstu

Šodien Rēzeknes novada pašvaldības komunālinženieris un civilās aizsardzības (CA) komisijas sekretārs Alberts Kindzulis saņēma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka ģenerāļa Oskara Āboliņa parakstītu Goda rakstu par personīgo ieguldījumu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanā civilās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Sagaidot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu, līdzīgus Goda rakstus šodien Daugavpilī saņēma arī citi Latgales pašvaldību civilās aizsardzības komisiju sekretāri, kuri Covid-19 pandēmijas laikā līdzdarbojās un būtiski atbalstīja VUGD, nodrošinot izglītības, sociālās un citas iestādes ar sejas aizsargmaskām un dezinfekcijas līdzekļiem.

Sveicam un lepojamies!