Vakances Viļānu apvienības pārvaldē

Šobrīd Rēzeknes novada pašvaldības iestādē “Viļānu apvienības pārvalde” izsludinātas divas vakances:

• Viļānu pilsētas bibliotēkas bibliotekārs (iekšējais konkurss, pieteikšanās līdz 3. septembrim pl. 12.00)

• Viļānu apvienības pārvaldes iepirkumu speciālists (atklāts konkurss, pieteikšanās līdz 3. septembrim pl. 12.00)

Vairāk informācijas par vakancēm:

“Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) izsludina iekšējo konkursu uz vakanto bibliotekāra amatu struktūrvienībā “Viļānu pilsētas bibliotēka”. Amata pretendentam ir jābūt augstākajai akadēmiskajai vai profesionālajai vai vidējai speciālajai izglītībai bibliotēku darba jomā vai citai augstākajai akadēmiskajai vai profesionālajai izglītībai (citas izglītības gadījumā tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā tiks uzskatīts par priekšrocību), labām iemaņām darbā ar informācijas tehnoloģijām, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, radošai un patstāvīgai pieejai darbam, atbildības sajūtai un precizitātei, vēlmei apgūt jaunas zināšanas un prasmes, prasmei strādāt ar modernām informācijas tehnoloģijām, par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS ALISE. Pamatdarba atalgojums EUR 572.00.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi "Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” struktūrvienības “Viļānu pilsētas bibliotēka” bibliotekāra amatam” līdz 2021. gada 3. septembra plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 3. septembra plkst. 12.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija: 64628033; 27124961. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

“Rēzeknes novada pašvaldības iestādē “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto iepirkumu speciālista amatu.

Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām: otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība komerczinības un administrēšanas zinātnes vai tiesību zinātnes; Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 (divi) gadi; Amata pienākumu izpildei vēlama atbilstoša darba pieredze ar dažādiem valsts reģistriem, datu bāzēm, kas izšķiroties par pretendenta atbilstību, var tikt uzskatīta par priekšrocību; Pieredze iepirkumu darba organizēšanā un veikšanā var tikt uzskatīta par priekšrocību; Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī; Prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku; Amata pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties; Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus;

Pamatdarba atalgojums EUR 710.00, amata apraksts - atrodams zemāk pielikumā.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” iepirkumu speciālista amatu” līdz 2021. gada 3. septembra plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 3. septembra plkst. 12.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.