Rēzeknes novada pašvaldība izsaka pateicību ārstam Jurim Galerijam Vidiņam par mūža ieguldījumu

“Veselības un sociālās aprūpes centra “Viļāni”” kolektīvs, Juris Galerijs Vidiņš, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, centra vadītāja Jūlija Ņesterova.

Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs pasniedza bijušās SIA “Viļānu slimnīcas” vadītājam Jurim Galerijam Vidiņam pateicības rakstu par  mūža ieguldījumu veselības un sociālās aprūpes nozares attīstībā un stiprināšanā.

“Noteikti var norādīt, ka šo gadu laikā Juris Galerijs ir sakārtojis gan infrastruktūru, gan  pakalpojumus. Saku lielus paldies, gan no pašvaldības puses, gan no visiem bijušā rajona tagad jau novada iedzīvotājiem, kā arī iedzīvotājiem no blakus novadiem.  Paldies, par nesavtīgo darbu un profesionalitāti, jo tiešām ļoti daudz laika Juris Galerijs ir pavadījis Viļānos. Šoreiz šie vārdi par mūžā ieguldījumu nemaz nav formāli, jo patiesi atspoguļo Jura Galerija veikumu visā veselības un sociālās aprūpes jomā,” sveica Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs.

Ārsts Juris Galerijs Vidiņš daudzus gadus bija SIA “Viļānu slimnīca” direktors un galvenais ārsts. Pēc SIA “Viļānu slimnīca” pārveidošanas par “Veselības un sociālās aprūpes centru “Viļāni”” bija vadītāja vietas izpildītājs un ārsts.  2020.gadā saņēma Triju Zvaigžņu ordeni, 3. šķiras.

“Vispirms es gribētu pateikties kolektīvam, jo viens jau nevar neko izdarīt man ir prieks, ka vienmēr esmu jutis atbalstu no kolektīva puses un tas vienmēr ir bijis abpusēji. Man ir gandarījums, ka visi šeit strādājošie darbinieki ir augsti kvalificēti. Žēl no jums šķirties, bet pienāk tas laiks, kad  jāšķiras, ” savā atvadu uzrunā teica Juris Galerijs Vidiņš.

Juris Galerijs Vidiņš jaunajai  “Veselības un sociālās aprūpes centrs “Viļāni”” vadītājai Jūlija Ņesterovai novēlēja veiksmi, kā arī uzticēties kolektīvam, kurā strādā savas jomas profesionāļi.

KONTEKSTS

Rēzeknes novada domes sēdē 15. septembrī par “Veselības un sociālās aprūpes centra “Viļāni”” vadītāju tika apstiprināta JŪLIJA ŅESTEROVA.

Atklātā konkursā uz vakanto vietu bija pieteikušies trīs pretendenti, no kuriem augstāko novērtējumu ieguva viļāniete Jūlija Ņesterova. Jānorāda, ka iepriekš gūtā darba pieredze un izglītība ir saistīta ar veselības un sociālās aprūpes jomu, tādējādi Jūlija ir savas jomas speciāliste.

“Viļānu slimnīca” pārveidota par “Veselības un sociālās aprūpes centru “Viļāni””

Viļānu slimnīcas vēsturiski bijusi Rēzeknes rajona centrālā slimnīca. Pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas pārveidota par SIA "Viļānu slimnīca".  Tās ilggadējais vadītājs bija ārsts Juris Vidiņš. 2022. gada 21. aprīlī Rēzeknes novada dome pieņēma lēmumu par SIA “Viļānu slimnīca” pārveidi par pašvaldības iestādi “Veselības un sociālās aprūpes centrs “Viļāni””. Iestāde “Veselības un sociālās aprūpes centrs “Viļāni”” ir Rēzeknes novada domes pārraudzībā esoša pašvaldības iestāde. Iestāde izveidota ar 2022. gada 1. augustu un darbību uzsākusi ar 2022. gada 5. augustu.

“Veselības un sociālās aprūpes centrā “Viļāni”” mērķis ir sniegt personām sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus, kas vērsti uz to personu pamatvajadzību apmierināšanu, kurām ir objektīvas grūtības sevi aprūpēt vecuma vai funkcionālu traucējumu dēļ.

Sniegt primārās veselības aprūpes pakalpojumu – veselības aprūpe mājās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumus, personām, kurām saskaņā ar Latvijas Republikā saistošajiem normatīvajiem aktiem un starptautiskajiem līgumiem ir tiesības saņemt no valsts budžeta apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī citiem, saskaņā ar iestādes apstiprināto cenrādi.

“Veselības un sociālās aprūpes centrā “Viļāni”” pieejamas ārsta konsultācijas,  procedūru kabinets, rentgens, ultrasonogrāfijas kabinets, elektrokardiogrāfija, īslaicīga diennakts aprūpe, ginekologa kabinets. Klientiem ir pieejami fizioterapeita pakalpojumi,  ķirurga-traumatologa privātprakse, kā arī darbojas sociālās aprūpes nodaļa, hronisko pacientu aprūpei.

“Veselības un sociālās aprūpes centra “Viļāni”” pakalpojumu cenrādis pieejams www.rezeknesnovads.lv.

Teksts un foto: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste