Rēzeknes novada pašvaldības Juridiskā un lietvedības nodaļa aicina darbā sēžu sekretāru-protokolistu

Publicēts: 22.07.2021

Atjaunots: 07.09.2021

Pašvaldības paziņojumi

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ Nr.90009112679) izsludina iekšējā konkursa termiņa pagarinājumu uz vakanto sēžu sekretāra - protokolista amatu. Amata pretendentam ir jābūt vidējā vai augstākā izglītība, izpratne par pašvaldības darba organizāciju un dokumentu apriti; zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas regulē lietvedības kārtošanu; teicamas valsts valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas; spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu; labas komunikācijas prasmes un analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta un precizitāte; labas datora lietošanas prasmes; prasme strādāt ar informāciju tehnoloģijām un biroja tehniku; vēlama darba pieredze pašvaldības vai valsts darbā.

Pamatdarba atalgojums EUR 880, amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Juridiskās un lietvedības nodaļas sēžu sekretāra - protokolista amatu” līdz 2021. gada 26. jūlija plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 26. jūlija plkst.12.00 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 64607200; 64607202. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.

Paziņojumā izdarītas izmaiņas - 22.07.2021. precizēts amata apraksts.

 
Click to listen highlighted text!