Iespējams atbalsts infrastruktūras pievadu izbūvei Rēzeknes novada uzņēmumiem

Rēzeknes novada pašvaldība aicina sadarboties novada uzņēmējus, kuri plāno attīstīt uzņēmējdarbību un veikt investīcijās savā īpašumā, it sevišķi, ja tas ir uzskatāms par degradētu jeb ražošanai šobrīd nepiemērotu zemi, ēku vai būvi. Pašvaldība piedāvā iespēju sadarboties Eiropas Savienības finansējuma piesaistē tieši ar tiem uzņēmējiem, kuri plāno izveidot jaunas darba vietas Rēzeknes novadā.

Veidojot sadarbības projektu, iespējamais atbalsts no pašvaldības puses varētu būt uzņēmuma ražotnei nepieciešamo infrastruktūras pievadu izbūve (elektrības, ūdensapgādes, kanalizācijas, siltumapgādes tīklu izbūve, ceļu rekonstrukcija utml.). Lai pašvaldība sadarbībā ar uzņēmumu varētu piesaistīt ES fondu līdzekļus, nepieciešami arī nozīmīgi ieguldījumi no uzņēmēja puses, turklāt augstāks atbalsta procents būs tieši vairāku, kaimiņos izvietotu uzņēmēju kopīgai lietošanai nepieciešamās infrastruktūras izbūvei. Jāatzīmē, ka neatbalstāmās nozares ir tirdzniecība, tabakas izstrādājumu, alkoholisko dzērienu, ieroču ražošana, nekustamo īpašumu bizness.
Ja pārstāvat ražojošu uzņēmumu, kas darbojas jau vairākus gadus un plānojat paplašināt savu darbību, aicinām tikties ar Attīstības plānošanas nodaļas vadītāju Annu Jaudzemu sev piemērotā laikā un pārrunāt nākotnes sadarbības ieceres (iepriekš piesakot tikšanos pa tālr. 64607197 vai e-pastu: anna.jaudzema@rezeknesnovads.lv, darba dienās no plkst. 8.00-16.30, Rēzeknes novada domes ēkā – 3. stāvā, 32. kabinetā, Atbrīvošanas al. 95A, Rēzekne).

Click to listen highlighted text!