Saistošo noteikumu “Par licencēto makšķerēšanu Rušona ezera daļā” projekta apspriešana

14.05.2023

Vide un tūrisms

Saistošo noteikumu "Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezera (Rušona) daļā" projekta apspriešana

No 2023. gada 1. janvāra Pašvaldību likums paredz, ka turpmāk iedzīvotājiem būs lielākas iespējas iesaistīties pašvaldības darbā.

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu “Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezera (Rušona) daļā” projektu un paskaidrojuma rakstu.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina viedokļus par saistošo noteikumu projektu iesniegt līdz 2023.gada 23.maija plkst. 16.30, nosūtot tos uz e-pasta adresi saistosie.viedokli@rezeknesnovads.lv ​ar norādi “Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezera (Rušona) daļā”. Pēc norādītā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtie viedokļi par saistošo noteikumu projektu tiks apkopoti un atspoguļoti projekta paskaidrojuma rakstā.

Saistošo noteikumu "Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezera (Rušona) daļā" projekts
Saistošo noteikumu "Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezera (Rušona) daļā" paskaidrojuma raksts

Click to listen highlighted text!