Seminārs par aktuāliem jautājumiem zemes apsaimniekošanā

Lauksaimniecība

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes birojs sadarbībā ar Mākoņkalna pagasta pārvaldi rīko semināru par zemes apsaimniekotājiem aktuāliem jautājumiem.
Iedzīvotājiem tiks sniegta informācija par tiešajiem maksājumiem, par Lauku attīstības programmas apakšpasākumiem “Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai” un “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības”. Dabas aizsardzības pārvalde sniegs ieskatu par dabas skaitīšanu un kompensāciju saņemšanas iespējām, piemēram par migrējošiem putniem.
Semināra norises laiks:  30. aprīlis, plkst.10.00
Semināra norises vieta: Līgo iela – 1, Lipuški, Mākoņkalna pagasta tautas nams.
Sīkāka informācija par semināru zvanot vai rakstot SIA LLKC lauku attīstības konsultantei Anastasijai Saleniecei, mob. 25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv.
Sanita Geduševa,
SIA LLKC Rēzeknes konsultāciju biroja