SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS” aicina darbā ekonomistu

SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS”, reģ.nr.52403003451, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: namsaimnieks@vilani.lv, uzņēmums (pašvaldības 100% kapitālsabiedrība), kura darbības nozares: ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšana Viļānu apvienības iedzīvotājiem, iestādēm un organizācijām un namu apsaimniekošanu, aicina darbā:

  • ekonomistu,

 (normālais darba laiks, uz noteiktu laiku, bruto alga EUR 990.00)

Galvenie darba pienākumi, saskaņā ar amata aprakstu:

  • veikt iekšējās un ārējās ekonomiskās vides izpēti, veikt ekonomiskās darbības procesu un rezultātu analīzi;
  • formulēt ekonomiskās darbības mērķus un noteikt mērķu sasniegšanas ceļus; prognozēt un plānot ekonomisko darbību kopumā un atsevišķus tās posmus;
  • sagatavot apmaksas rēķinus fiziskām un juridiskām personām; sagatavot parādu apmaksas grafikus un kontrolēt to izpildi;
  • ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa izstrādāšana, saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku;
  • nodrošināt apsaimniekojamo māju lietu uzturēšanu, ieņēmumu-izdevumu tāmju sagatavošanu; apkopot datus, analizēt un veikt aprēķinus apsaimniekojamo māju bilancēm;
  • sagatavot atskaites kontrolējošām instancēm, par uzņēmuma ekonomisko situāciju un ražošanas rādītājiem; aprēķināt dabas resursu nodokli; sagatavot un iesniegt statistikas datus.

Prasības:

  • augstākā izglītība finansēs vai ekonomikā;
  • darba pieredze līdzīgā amatā, ne mazāk par 3 gadiem;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel, KN programma WinNams);
  • analītiskā domāšana, spēja prognozēt un analizēt skaitļus;
  • labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes;
  • valsts valodas prasme C1 līmenī;
  • augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties, precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas;
  • Stabilu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli, līdz 2023. gada 31. maijam, lūdzam sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@vilani.lv ar norādi “Ekonomists”

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Datu pārzinis ir SIA “VIĻĀNU NAMSAIMNIEKS”, adrese: Liepu iela 2C, Viļāni, Rēzeknes novads, LV- 4650.

Click to listen highlighted text!