Sociālā dienesta struktūrvienība grupu māja “Pilcene” aicina darbā sociālo rehabilitētāju

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests (reģ.Nr. 40900003729, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Sociālā dienesta struktūrvienības grupu mājas “Pilcene” ( adrese: Piļcine, Dricānu pagasts) sociālā rehabilitētāja amatu (uz nenoteiktu laiku).

Prasības pretendentam:

• pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība - sociālā rehabilitētāja kvalifikācija vai otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darba jomā;
  • ļoti labas komunikācijas un motivēšanas spējas;
  • spēja patstāvīgi pildīt amata pienākumus un pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
  • komunikabilitāte, prasme strādāt stresa situācijā, spēja analizēt kritiskas situācijas;
  • teicamas valsts valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas saziņas līmenī;
  • labas iemaņas darbā ar datoru vairākās programmās, prasme strādāt ar biroja tehniku.

Pamatdarba atalgojums EUR 723

Normāls darba laiks, pilna slodze

Pretendentam jāiesniedz:

• amatam motivētu pieteikumu;
  • profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • papildizglītības apliecinošu dokumentu kopijas

Pretendentiem iesniegt dokumentus Rēzeknes novada pašvaldības Sociālajā dienestā,  Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, 11. kabinetā, vai sūtīt uz e-pastu: socialais.dienests@rezeknesnovads.lv, (ar norādi „Konkursam uz sociālā rehabilitētāja amatu grupu mājā "Pilcene") pieteikumu.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2023. gada 16. jūnijam (ieskaitot), pēc šī termiņa saņemtie pieteikumi netiek vērtēti.