Starptautiskais volejbola turnīrs “Pavasara kauss 2022”

22.04.2022

Sports

20. - 21. aprīlī Daugavpilī norisinājās starptautiskais volejbola turnīrs “Pavasara kauss 2022” 2007./2008.g.dzimušiem zēniem. Turnīrā piedalījās piecas  komandas- divas no Lietuvas, divas no Daugavpils BJSS un mūsu Rēzeknes novada BJSS zēnu komanda.

Galvenie mērķi bija iegūt spēļu praksi un pieredzi, ļaut spēlēt visiem spēlētājiem, aplūkot tuvākās rezerves.

Pirmajā dienā, 20. aprīlī, mūsu puiši pirmo spēli aizvadīja pret Daugavpils BJSS 07. Kaut arī tika piedzīvots zaudējums ( 25-22, 25-23), ar spēles rezultātu treneri bija apmierināti. Pie spēlēšanas tika visi jaunie censoņi, ne tikai pamatsastāvs, puiši parādīja raksturu un cīņassparu. Nākamā spēle bija pret Kauņas 2008 g.dz. volejbolistiem, kur tika gūta pārliecinoša uzvara.

21. aprīlī sākām ar spēli pret turnīra uzvarētājiem- Kaunas 2007. Mūsu puiši iznāca uz laukuma noskaņojušies uz cīņu. Kaut arī pretinieki bija vecāki, garāki, izskatījās, arī pieredzējušāki,  Rēzeknes novada jaunie volejbolisti ar servēm, darbību aizsardzībā lika nervozēt lietuviešu galvenajam trenerim R. Ungurim. Piedzīvojām zaudējumu divos setos ( 25-19, 25-22), bet par spēles ritējumu bijām apmierināti. Pēc spēles lietuviešu treneris uzteica mūsu zēnus par cīņassparu, nepiekāpību un atzina, ka šī viņiem bija grūtākā turnīra spēle. Kā arī saņēmām uzaicinājumu uz turnīru Kauņā, kas notiks septembrī.

Pēdējā bija spēle par 3. vietu. Pretinieks zināms- Daugavpils BJSS 2008.  Esam tikušies Latvijas čempionātā, kur atzinām daugavpiliešu pārākumu. Šoreiz volejbola dievi bija mūsu pusē. Nospēlējot triju setu spēli, Rēzeknes novada BJSS zēni ieguva savu pirmo  starptautisko godalgu. Uzvaru kaldināja- Ritvars Berns, Jānis Bušs, Artjoms Maslabojevs, Markuss Jaudzems, Egons Kaupužs, Jānis Pavlovskis, Andrejs Zaremba, Andrejs Maslabojevs, Renārs Valums-Talkiu, Dmitrijs Diklabs. Armands Kindzuls. Treneri- Arnis Žogots, Oskars Krukovskis.

Paldies Rēzeknes novada BJSS direktoram Aldim Ciukmacim par iespēju piedalīties turnīrā! 

 

Oskars Krukovskis, Rēzeknes novada BJSS treneris

Click to listen highlighted text!