Tiskādu bērnu nama audzēkņu brauciens uz starptautisko cirka festivālu

28.01.2016

Sociālais dienests

Mūsu bērniem bija unikāla iespēja vērot krāšņu šovu cirka arēnā. Mazos skatītājus apbūra aizraujošie cirka triki, neordināra horeogrāfija, gaismas specefekti, klaunu jautrība, gaisa vingrotāju drosme un veiklība, ekvilibristu meistarība. Akrobāti ar ekstremālām spējām, gaisa vingrotāji, klauni un burvju mākslinieki, žonglieri un ekvilibristi veidoja neaizmirstamu izrādi.
Konkursa izrādēs māksliniekus vērtēja profesionāla, cirka mākslas jomā kompetenta starptautiska žūrija. Skatītājam bija iespēja vērtēt mākslinieku sniegumu un balsot par savu favorītu . Mūsu audzēkņi arī piedalījās balsošanā. Īpaši mūsu bērnus iepriecināja jautrie klauni no Ukrainas, kā arī gaisa vingrotāji no Latvijas
Šo jauko festivālu Tiskādu bērnu nama audzēkņi varēja izbaudīt, pateicoties Latvijas Bērnu fondam. Īpašu paldies gribētos pateikt Bērnu tiesību aizsardzības speciālistei, pedagoģiski medicīniskās komisijas vadītājai Aijai Dundurei , kura sagādāja biļetes ne tikai mūsu audzēkņiem, bet arī draugiem no Maltas speciālās internātpamatskolas. Daudziem bērniem jau sen bija sapnis satikt īstus cirka māksliniekus. Paldies, ka piepildījāt mūsu bērnu sapņus!
Bērniem šī bija pirmā iespēja apmeklēt tik iespaidīgu festivālu. Latvijas iedzīvotāji var lepoties, ka pie mums, Rīgas cirkā, jau sesto gadu pēc kārtas notiek tik vērienīgs starptautisks cirka festivāls!
.
Olga Jakušenoka,
sociālā aprūpētāja 
IMG_8636 IMG_8634

Click to listen highlighted text!