Uzņēmēji aicināti piedalīties konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2022”

10.01.2023

Uzņēmējdarbība
Latvijas Tirgotāju asociācija

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) ik gadu rīko konkursu-skati uzņēmējiem “Latvijas labākais tirgotājs 2022”. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

Ieguvums dalībniekiem:

  1. ekspertu vērtējums;
  2. atpazīstamības pieaugums vietējā un nacionālā līmenī;
  3. logo “Latvijas Labākais Tirgotājs” izmantošanai reklāmās;
  4. uzvarētāju, laureātu, dalībnieku goda raksti un labākā tirgotāja uzlīmes;
  5. bezmaksas reklāma Radio EHR (minimums 30 s x 3 reizes);
  6. reklāma Tirgotāju nozares sociālos tīklos.,Facebook, Žurnālā LTA,  mājaslapā lta.lv.

Svinīga balvu un goda rakstu pasniegšana plānota 2023. gada jūnijā.

Lai piedalītos, uzņēmējiem jāaizpilda dalībnieka anketa un pielikumi, kā arī jāveic dalības maksa. Anketu var iesniegt Latvijas Tirgotāju Asociācijā (LTA) (Bruņinieku iela 12-9, Rīga, LV – 1001) vai iesniedzot elektroniski: tamara@lta.lv.

Pielikumā papildus elektroniskā formātā jāiesniedz uzņēmuma logo, publicitātes foto un cita aktuāla informācija, ko paredzēts izvietot žurnālā “Latvijas Tirgotājs”, asociācijas un sadarbības partneru mājaslapās, sociālo tīklu kontos un masu medijos.

Iepazīties ar konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2022” nolikumu un dalības anketu iesniegt līdz 15. Februārim. Plašāku informāciju par dalību konkursā iespējams saņemt, zvanot pa tālruni 67297372, vai rakstot uz e-pastu info@lta.lv, tamara@lta.lv, vai mājas lapā www.lta.lv.

Click to listen highlighted text!