Svētku un atpūtas telpa bērniem “8 Kustoņi”

Projektu konkursā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”, 2022. gadā realizēts projekts “Bērnu rotaļu telpas “8 Kustoņi” izveide, uzturēšana un izīrēšana”.

Rotaļu un svinīgu pasākumu rīkošanas vieta “8 Kustoņi” ir vieta, kur satikties, kopā spēlēties, svinēt svētkus  un labi pavadīt laiku. Iespējams, pašu bērni bijuši motivācija ierīkot bērnu istabu – pašu bērni gan izaug, bet apkārt ir daudzi, kuriem šāda vieta ļaus izbaudīt skaisto bērnības laiku.

“8 Kustoņi” piedāvājumā ir bērnu spēļu zālēs iznomāšana (stundās, iepriekš sazinoties), kā arī svētku zāles iznomāšana (iepriekš sazinoties) kopā ar pieejamajām atrakcijām. “8 Kustoņi” priecāsies uzņemt viesību dalībniekus – gan bērnu ballītes, gan ģimeņu svētkus. Telpa ir pietiekami liela un atrakcijas aizraus bērnus vairākās vecuma grupās, var tikt rīkoti dažādi svētki un vakari dažādās tematikās, arī filmu vakari.

Adrese: Dārza iela 2, Gaigalava, Rēzeknes novads (uz priekšu aiz Gaigalavas kultūras nama, pie centrālā krustojuma, veikala ēkā)

Tālr. 28699177 vai 20120806

Instagram: TELPA.SVETKIEM (Vieta svētkiem un rotaļām)

Click to listen highlighted text!