Uzsākts stratēģiskās ietekmes uz vidi novērtējums vides pārskatam un plānošanas dokumentam “Latgales reģionālā atkritumu apsaimniekošanas plāna 2024.-2030. gadam”

Vide

Informējam, ka uzņēmums SIA “Geo Consultants” ir uzsācis stratēģiskās ietekmes uz vidi novērtējumu vides pārskatam (SIVN) un plānošanas dokumentam ““Latgales reģionālā atkritumu apsaimniekošanas plāna 2024.-2030. gadam”. Plāns ir vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments reģionālajā līmenī un tas attiecas uz atkritumu apsaimniekošanas nozari Latgales atkritumu apsaimniekošanas reģionā, kas ietver šādas pašvaldības – Daugavpils un Rēzeknes valstspilsētu pašvaldības, Aizkraukles, Augšdaugavas, Jēkabpils, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Madonas, Preiļu, Rēzeknes un Varakļānu novada pašvaldības.

Plāna un SIVN sabiedriskā apspriešanas sanāksme notiks 2024. gada 22. aprīlī plkst. 16.00 Augšdaugavas novada sēžu zālē, 2. stāvā, Rīgas ielā 2, Daugavpilī. Vienlaikus visi interesenti tiks nodrošināti dalībai tiešsaistē.

Tiešsaistes videokonferences pieejas saite tiks publicēta tīmekļvietnēs www.geoconsultants.lv un lpr.gov.lv 2024. gada 19. aprīlī.

Ar sagatavotajiem materiāliem var iepazīties TE.

Klātienē ar dokumentiem var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldībā, 1. stāvā 40. kabinets, Atbrīvošanas alejā 95a, Rēzeknē