Ūdens tūrisma centrs “Bāka”

TIC zime ozollapa logo

Iedzīvotāji un viesi aicināti izmantot “Bākas”  piedāvātās iespējas – labiekārtoto pludmali, telšu un piknika vietas, tenisa un volejbola laukumus ar tenisa raketēm, volejbola bumbām, kemperu un treileru vietas, skatu laukumu uz jumta terases, izstāžu zāli, naktsmītnes, kā arī telpas izglītojošu semināru, pasākumu organizēšanai, binokļi, makšķerēšana, Wi-Fi. Centrā pieejama airu laivu un SUP dēļu noma. Sīkāka informācija par piedāvātajiem pakalpojumiem vai izcenojumiem baka.rezeknesnovads.lv  vai zvanot pa tālruni. +371 26663358, kā arī rakstot uz baka@rezeknesnovads.lv vai uzmeklējot mūs facebook.com.

Viesiem, kuri izmanto telšu, kemperu un treileru vietas, kā arī velobraucējiem un gājējiem iespējams izmantot atsevišķu servisa telpu ar labierīcībām, dušu. Iespējams sakopt savu apģērbu, apavus, pieejama virtuve ar pamataprīkojumu.

Ūdenstūrisma centra Bāka teritorijā ir uzstādīti divi stendi ar tūrisma informāciju par Rēzeknes novadu un Lubāna ezera apkārtni.  Centra iekštelpās darba laikā ir iespējams saņemt bezmaksas tūrisma informāciju, kartes un ceļvežus par Lubāna ezera apkārtnes tūrisma piedāvājumu, kā arī par Rēzeknes, Rēzeknes novada un Latgales reģiona tūrisma iespējām.

Ūdenstūrisma centrs “Bāka” ir izveidots Rēzeknes novada pašvaldībai realizējot projektu Nr. LLI – 010 „Ilgtspējīga tūrisma attīstība Kupišķu lagūnas (Lietuva) un Lubāna ezera (Latvija) apkārtnē”.  Finansējums apkārtnes labiekārtošanas un būvdarbu veikšanai piesaistīts no Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam. Projekta galvenais mērķis bija radīt pievilcīgu vidi un apkārtni Lubāna ezera apkārtnē gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Par darba laiku interesēties zvanot pa tālruni +371 26663358 vai rakstot uz baka@rezeknesnovads.lv

 

Adrese Kvāpāni, Gaigalavas pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.784355; 26.944056
Tālrunis +371 26663358
E-pasts baka@rezeknesnovads.lv
Mājas lapa baka.rezeknesnovads.lv
Cita info. 14 gultas vietas
Click to listen highlighted text!