Viesu nams “Svilpaunieki”

Viesu nams “Svilpaunieki“ un atpūta tīklu parkā.

“Svilpaunieki” ir divu stāvu apartamentu tipa viesu nams ar astoņiem dažādiem numuriņiem: viens – vienvietīgs, trīs – divvietīgi, četri – ģimenes numuriņi. Ir kopīga virtuve, kur var ne tikai pagatavot vakariņas, bet arī iepazīties ar citiem viesu nama ciemiņiem. Te ir pieejams bezmaksas internets, taču esam atteikušies no televizoriem. Mēs aicinām pilnvērtīgi pavadīt laiku ar līdzcilvēkiem, sarunājoties, kopīgi klausoties dabas skaņās, ceļojot vai vienkārši esot blakus.

“Mēs namam esam devuši otro dzīvi – 1951. gadā šajā vietā tika uzcelta pirts, kur starp smaržīgiem ūdens garaiņiem dvēseli un miesu lutināja vietējie iedzīvotāji. Pēc tam šis nams piedzīvoja vairāku īpašnieku maiņu, līdz nonāca mūsu rokās. Esam centušies darīt visu, lai katrs ciemiņš šeit justos gaidīts, un noteikti turpināsim attīstīt gan viesu namu, gan apkārtējo vidi,“ atklāj viesu nama saimnieks Mārtiņš.

“Svilpaunieki” ir kā laipa, no kuras atsperties, lai iepazītu Latgali visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Katrs te atradīs kaut ko savu: dabas mieru vai piedzīvojumus, jaunus iespaidus vai kultūras pasākumu radītu viļņošanos pakrūtē.

Viesu nams atrodas Rēzeknes novada Lūznavā, atjaunotās Lūznavas muižas parka teritorijā. Ietilpstam arī Rāznas Nacionālā parka teritorijā, tāpēc dabas mīļotāji novērtēs vietējos ezerus: pavisam tuvu ir Vertukšnes, Zosnas, Ismeru un Rāznas ezers. Savukārt tuvāki un tālāki viesi var doties apskatīt Latgales pilsētas vai vietējo novadu kultūrvēsturiskos centrus: Rēzekni (22 km), Preiļus (42 km), Aglonu (43 km), Ludzu (50 km), Daugavpili (76 km) vai Krāslavu (75 km).

Piedāvā: bezmaksas interneta pieslēgums, autostāvvieta

AUGSTĀK VIRS ZEMES! "Svilpaunieku" Tīklu parks gaida savus ciemiņus!

2023.gada 15. jūlijā Mākslas piknika laikā tika atklāts jauns aktīvas atpūtas un izklaides objekts Lūznavā. Tīklu parks ir ģimenēm draudzīga aktivitāte, kas būs piemērota ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Gan jautrība, izskrienot trasi un izmēģinot dažādās pieejamās bumbas rotaļām, gan miers un brīvība, ko gūsti, ja vienkārši apgulies tīklos un vēro koku galotņu un mākoņu spēli.

1,5–5 m augstajos tīklos var gan izlādēt sakrājušos enerģiju, gan atpūsties un relaksēties. Tīklu parks sastāv no 3 tīklu laukumiem dažādos līmeņos, pieejamas arī lielākas un mazākas bumbas.

Vecāki var gan pievienoties bērniem tīklu parkā, gan ērti sekot līdzi bērnu rotaļām, izmantojot blakus esošo atpūtas platformu un iemēģinot NUUK atpūtas krēslus.

Vienlaikus tīklu parkā var atrasties līdz 15 cilvēkiem. Viena apmeklējuma ilgums ir 1 stunda. Rekomendējams parkā atrasties slēgtos apavos ar neslīdošu zoli. Bērni līdz 6 gadu vecumam tīklu parkā drīkst doties tikai kopā ar pieaugušo.

Lai sāktu izbaudīt jautrību pāris metrus virs zemes:

•        Darba dienās zvani un vienojies par sev vēlamo apmeklējuma laiku – tālr. +371 25 425 522 vai +371 26 387 532

•        Brīvdienās – gaidīsim ciemos no 10:00 līdz 18:00

•        Cena par apmeklējumu – 5 EUR/1h , bērniem no 2-5 g. vecumam – 3 EUR/1h

Uz tikšanos "Svilpaunieku" Tīklu parkā!

Adrese Lūznava, Pils ielā 7, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.355872; 27.264185
Tālrunis +371 26387532
E-pasts svilpaunieki@gmail.com
Mājas lapa www.svilpaunieki.lv
Cita info. 26+14
Click to listen highlighted text!