Viesu māja Benhaus

Viesu mājā “Benhaus” tiek  piedāvāti naktsmītņu pakalpojumi, aktīvās atpūtas, pirts un kubla pakalpojumi, telpas svinību un pasākumu rīkošanai, kā arī visu šo pakalpojumu dažādas kombinācijas. Virtuve ar visu nepieciešamo inventāru, viesību telpa ar kamīnu un biljardu. Viesu mājas tieša tuvumā atrodas katoļiem ļoti nozīmīga, ticīgo svētceļnieku iecienītā Sarkaņu baznīca, kas piesaista sakrālā tūrisma interesentus, kuri varēs gan apskatīt Sarkaņu baznīcu, gan katru svētdienu  piedalīties misē.

Viesu mājas sasniedzamība ar tuvākām pilsētām Ludzu un Rēzekni ir ļoti izdevīga, jo atrodas tikai 15-20 min attālumā brauciena ar mašīnu. Pie mājas ir izveidota automašīnu stāvvieta. Blakus mājai atrodas sabiedriskā transporta pietura, kur kursē autobusi uz/no Rēzeknes. 

Viesu mājās pagalmā ir divas lapenes. Teritorijā ir dīķis, kur var gan nopeldēties, gan izklaides pēc noķert kādu zivi. Viesiem ir pieejama zivs/gaļas kūpināšanas krāsns, kā arī  mangals. Pagalmā ir bērnu rotaļu laukums un siltā laikā tiek uzstādīts batuts. Visā mājas teritorijā ir pieejams Wi-Fi. Ir iespēja izmantot gan sieviešu, vīriešu, pusaudžu un bērnu velosipēdus.

Viesu mājas personālam ir labas valodu zināšanas: latviešu, krievu, latgaliešu, angļu  un itāļu valodas.

Adrese Eglaines, Sarkaņi, Lendžu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.564369 ; 27.558346
Tālrunis +371 29376386
E-pasts inta.pilka@inbox.lv
Cita info. 20
Click to listen highlighted text!