Lauku brīvdienu māja “Žubītes”

Žubītes" ir brīvdienu māja ar visām ērtībām klusā vietā laukos starp Meirānu un Siemeņa ezeru.

Guļbūves ēka ir 95% ekoloģiska celtne divos stāvos, kur pirmajā stāvā ir virtuve/atpūtas zona ar kamīnu, dušu, saunu, un otrajā stāvā ir divas divvietīgās guļamistabas un caurstaigājama atpūtas telpa ar skaistu skatu uz ezeru un ar iespēju izvietot papildus guļvietas.

Apmēram 100 metru attālajā Siemeņa ezerā, var makšķerēt no laipas un, ja netraucē ūdensrozes - arī peldēties. 350 m attālumā atrodas Meirānu ezers (114.7 ha) ar lēzenu un smilšainu krastu, ar lielisku pludmali.

Trīs ērtas un mājīgas brīvdienu mājiņas, kurās var atpūsties pēc aktīvas atpūtas svaigā gaisā. Katra mājiņa ir piemērota 2 cilvēkiem. Katra mājiņa ir omulīgi labiekārtota ar vannas istabu ar dušu un tualeti, kā arī virtuvīti, kur ir nepieciešamie trauki un to piederumi, mikroviļņu krāsns un ledusskapis.

Plosts Siemeņa ezerā, aprīkots ar glābšanas riņķi un drošības vestēm. Uz plosta ir galds un soli, kā arī ir iespēja lietus laikā pāri pārvilkt brezenta jumtiņu. Maksimālais cilvēku skaits, kas var atrasties uz plosta, ir 20 cilvēki.

Vairāk informācijas: http://www.brivdienaslaukos.lv/

Adrese "Žubītes", Kadiķi, Meirāni, Bērzgales pagasts, Rēzeknes novads, LV 4612
Koordinātes 56.642908 ; 27.544023
Tālrunis +371 29 110 333
E-pasts info@brivdienaslaukos.lv
Mājas lapa www.brivdienaslaukos.lv
Cita info. 10+2
Click to listen highlighted text!