Brīvdienu mājas “Strautiņi”

Lāzertaga vai lāzerbiatlona spēles, Latgaliešu mājas virtuve ar iepriekšēju pieteikšanos, brīvdienu mājas izīrēšana

Kubls svētkiem un atpūtai ar hidromasāžas sistēmu, gaisa burbuļu sistēmu un LED apgaismojumu. Iespējams pasūtīt kopā ar pirti vai atsevišķi!

Jūs saņemat gatavu kublu lietošanai, tikai jābrauc un jābauda. Nav jākurina, nav jādomā par malku un ūdeni. Brauc un izbaudi.

Papildus pieejami: grils, liels čuguna katls gatavošanai uz uguns, kafijas perkolators, šūpuļtīkli, batuts ar aizsargtīklu, telšu vietas, iespēja uzspēlēt volejbolu un cits inventārs.

Lāzertaga laukums, spēle 6×6, lazerbiatlons, piknika vieta, izbraucam uz dzimšanas dienām vai citiem jūsu pasākumiem. Sliktāku laika apstākļu gadījumā pieejama apkurināma lauku mājas telpa.

Lāzertags, tautā saukts arī par lāzerpeintbolu, ir aizraujoša komandas spēle  ikvienam, kas mīl aktīvi atpūsties kompānijā. Spēlē tiek imitētas kaujas un tā parasti notiek speciāli aprīkotos poligonos – kazarmās, angāros, bunkuros, mežā vai citos brīvdabas objektos. Spēles būtība ir trāpīt ienaidniekiem ar infrasarkano staru. Kad tiek izšauts, tiek imitēta šāviena skaņa un mazs trieciens. Trāpījumu fiksē elektronika, kas liek mirdzēt sensoriem galvas saitē vai vestē. Salīdzinot ar peintbolu un airsoftu, lāzertagam ir nozīmīgas priekšrocības, piemēram, liels šāviena attālums, nav vēja radītu traucējumu, ja lāzertagu izmanto ārpus telpām. Nav jāpārlādē aptvere un lodes, neierobežots lādiņu skaits, iespaidīgs vizuālais efekts, nav jāizmanto specapģērbs, aizsargķivere, sejas aizsargs utt.

Ne mazāk svarīgi, ka atšķirībā no peintbola, lāzertaga spēlē vispār nav sāpju sajūtu vai traumas iespējas. Kad „šāviens” trāpa pretiniekam, tas sajūt vien vibrāciju. Atgriezeniskā saite pat lielos attālumos ļauj konstatēt trāpījumu mērķī. Turklāt šāvienus pavada skaņu efekti. Spēles pamatā ir elektroniski ieroči, kas šauj lāzerstaru un vibrējoši uztvērēji, kas stiprinās pie spēlētāju galvām un/ vai vestēm. Spēli var noorganizēt praktiski jebkur, gan telpās ar dabiskiem vai mākslīgi radītiem šķēršļiem, gan ārpus telpām, nebaidoties par apkārtējās vides bojājumiem. Spēlēt var dalībnieki pat no 4 gadu vecuma, taču ieteicamais vecums ir sākot no 6 gadiem. Spēlē nav zilumu – jūti vien trāpījumu no vibrācijas, par lodēm nav jāmaksā – šauj, cik vēlies. Atšķirībā no peintbola trāpījuma gadījumā nav jāgaida spēles beigas, jo lāzerpeintbols ļauj atgūt dzīvību “bāzē”.

Līdz minimumam samazinātas negodīgas spēles iespējas – ierocis izslēdzas, kad pretinieks tevi ir “nošāvis”. Pēc spēles iespējams saņemt katra dalībnieka statistiku un apbalvot labāko šāvēju vai biežāk “nošauto”. Praktiski tā ir tā pati datorspēle, taču visas darbības dalībnieks veic pats, svaigā gaisā, skrienot, kustoties un izjūtot adrenalīnu, nevis klikšķina ar datorpeli.

Lāzertaga izbaudīšanai nepieciešamas trīs lietas – laukums, spēles inventārs un, protams, spēlētāji. “Strautiņi” piedāvā laukumu, inventāru 12 spēlētājiem, instruktoru.  Arsenālā ir – 12 Predator AK12-LT spēles komplekti (9. paaudze) ar RGB bezvadu sensoru, galvassaitēm, aptieciņas spēles dzīvības atjaunošanai, mīnas, granātas, kontrolpunktus, “kodolčemodāniņš” vienai no spēles simulācijām. Spēles starplaikos ir pieejamas telpas vai nojume, novuss, grilēšanas piederumi, dzeramais ūdens un svaigs gaiss!

Adrese Strautiņi 1, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.686672; 27.220318
Tālrunis +371 29174868, +371 22014146
E-pasts sarmite.taunaga@inbox.lv
Mājas lapa www.strautini.lv
Click to listen highlighted text!