Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā ceļu būvtehniķi

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ. Nr. 40900036645, adrese: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” ceļu būvtehniķa amatu.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  2. Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze inženierkomunikāciju, tajā skaitā autoceļu, ekspluatācijas, tehniskās apkalpošanas jomā vai saimniecisko darbu veikšanā vai vadīšanā;
  3. Teicamas valsts valodas zināšanas;
  4. Spēja pastāvīgi iegūt informāciju ceļu ekspluatācijas, autoceļu ikdienas un periodiskās uzturēšanas, autoceļu (ielu, tiltu) uzturēšanas tehnoloģiju attīstības, kā arī satiksmes organizācijas jautājumos;
  5. Spēja darboties komandā, plānot un koordinēt pašvaldības autoceļu un ielu infrastruktūras attīstības un uzturēšanas darbus;
  6. Spēja plānot budžetu, kontrolēt budžeta līdzekļu izlietojumu grāmatvedības un resursu vadības lietojumprogrammās;
  7. Spēja sastādīt vienkāršo ceļu remontdarbu tāmes, darba uzdevumus un specifikācijas;
  8. Spēja organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci;
  9. Iemaņas budžeta plāna sastādīšanā un tā izpildes organizēšanā;
  10. Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  11. Labas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel);
  12. Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus;
  13. B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā EUR 836,00
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika EUR 880,00– saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.
Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidātiem līdz 2023. gada 28. februāra plkst. 14.00 jāiesniedz Viļānu apvienības pārvaldes lietvedei 2.7 kab., Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai arī var iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv, šādus dokumentus:

1. dzīves apraksts (CV);
  2. motivācijas vēstule;
  3. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  4. pieteikuma anketa.

Kontaktinformācija 29285545.

Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.