Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā datorsistēmu un datortīklu administratoru

Rēzeknes novada pašvaldības iestādē “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr.40900036645) tiek izsludināts konkurss uz vakanto datorsistēmu un datortīklu administratora amatu.

Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām:

Izglītība – Vidējā, vidējā speciālā izglītība, augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;

Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze. Palīdzēt organizēt mācību procesu  skolā:

• datorzinību, informātikas stundās sniegt konsultācijas izglītojamajiem;
  • citu mācību priekšmetu stundās tehniski nodrošināt mācību procesu un sniegt nepieciešamo informāciju gan skolotājiem, gan izglītojamajiem;
  • priekšmetu skolotājiem palīdzēt organizēt mācību procesu datorkabinetos.

Veikt datortīkla tehnoloģiskā procesa un programmu nodrošinājumu skolā.

Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas komunikācijas un sadarbības spējas;

Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums EUR 720,00 amata apraksts - atrodams mājaslapā www.rezeknesnovads.lv .

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Viļānu apvienības pārvaldes Viļānu vidusskolas datorsistēmu un datortīklu administrators  amatu” līdz 2023. gada 7. augustam plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2023. gada 7. augustam  plkst. 12.00 iesniedz Viļānu apvienības pārvalde, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju  tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.