Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā sētnieku

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) izsludina  konkursu uz vakanto sētnieka   amatu. Amata pretendentam ir jāveic Viļānu PII, Viļānu  apvienības pārvaldes teritorijas uzkopšanu, apkārtnes apzaļumošanu, labiekārtošanu un tirgus teritorijas uzturēšanu kārtībā.
Pamatdarba atalgojums: EUR 620.00. Pilna slodze.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi "Konkursam uz Viļānu apvienības pārvaldes sētnieka amatu” līdz 2023. gada 12. maija plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2023. gada 12. maija plkst. 12.00 jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” , Kultūras laukums 1A, Viļānos.
Kontaktinformācija: 64628033.
Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.