Viļānu jaunie sportisti no sacensībām Jēkabpilī pārved 7 medaļas

16.03.2022

Sports

Saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem šajā ziemas sezonā lielākā uzmanība tika veltīta vecākām grupām, jaunākie bērni nedaudz palika maliņā. Bet sezonas beigās Jēkabpils Sporta skola sarīkoja sacensības divām jaunākām vieglatlētikas grupām U-12 un U-10, šajās sacensībās piedalījās dalībnieki no Jēkabpils, Aizkraukles, Alūksnes, Gulbenes, Līvāniem, Preiļiem, Madonas, Sēlijas un Viļāniem.

2022. gada 11. martā Jēkabpils 3. vidusskolas vieglatlētikas manēžā notika Jēkabpils sporta skolas vieglatlētikas sacensības pašiem mazākiem – U-10 un U-12 vecuma grupām. Viļānu Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja:

  • 2011. gadā dzimušie – U-12 grupa (Selīna Marija Astašova, Liene Malinovska, Linda Malinovska); 
  • 2013. gadā dzimušie un jaunākie – U-10 grupa (Viktorija Vita Straujupe, Emīls Kroičs, Viktorija Šarkovska); 

Sacensības sākas ar tāllēkšanas sacensībām U-12 vecuma grupā – Spraigā cīņā 2. vietu izcīnīja Liene Malinovska ar rezultātu 3,67 m, bet 3. vietu pēc papildu radītājiem ieguva Selīna Marija Astašova – 3,65 m.

Skriešanas veidos U-12 vecuma grupā Liene izcīnīja 3. vietu 60 m skrējienā ar lielisku rezultātu 9,60 sek., bet Selīna bija otra ātrākā 300 metru skrējienā - 55,04 sek.

Ļoti veiksmīgi jaunākajā grupā startēja Viktorija Vita Straujupe. Viktorija sāka sacensības ar 2. vietu 60 m skrējienā ar rezultātu 10,11 sek. Tad sekoja izcīnīta 2. vieta tāllēkšanā ar rezultātu 3,07 m. Sacensību noslēgumā Viktorija izcīnīja arī 1. vietu 300 m skrējienā ar teicamu rezultātu 59,45 sek.

Emīlam un Viktorijai Jēkabpils sacensības bija debija tāda līmeņa sacensības. Bet arī viņi sasniedza teicamus personīgus rekordus 60 un 300 metru skrējienos. Viktorija Šarkovska, lai gan ir divus gadus jaunāka par savām konkurentēm, izcīnīja augsto 4. vietu 300 metru skrējienā. 

Septiņas medaļas un ļoti daudz pozitīvu bērnu emociju – lieliskas sacensības. Paldies, Jēkabpils.

2022. gada 12.-13.martā Lietuvas pilsētā Šauļai notika Baltijas valstu komandu vieglatlētikas daudzcīņu čempionāts. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauta arī Viļānu Sporta skolas audzēkne Simona Prikule: U-20 sieviešu pieccīņas Simona savāca 3004 un izcīnīja 8.vietu.

Lepojamies un sveicam godalgoto vietu ieguvējus!

Viļānu novada Sporta skolas direktors A. Šlapakovs

Click to listen highlighted text!