Ziemas prieka festivāls “Snīga Cylvāks” – bez sniega, bet ar prieku

05.03.2020

Sports

22. februārī Ančupānu karjerā tikās aktīvās atpūtas entuziasti, dabas un mūzikas cienītāji Ziemas prieka festivālā ,,Snīga Cylvāks 2020”, lai kopā pavadītu dienu svaigā gaisā un nodotos dažādām fiziskām un radošām aktivitātēm. Lai arī ar sniega kupenām ziema šogad nelutināja, lija lietus un bija vējains, tomēr tas neapturēja pasākuma apmeklētājus doties pie dabas kopā ar ģimeni un draugiem, piedalīties un baudīt.
Pasākumu ar savu dalību šogad papildināja vairākas organizācijas: Latvijas valsts Zemessardze, Latvijas Sarkanais Krusts, AS "Latvijas Valsts meži", orientēšanās klubs "Stiga", bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie Vanagi". Pēc dienas programmas noslēguma un apbalvošanas notika uguns skulptūras iedegšana un sākās NAKTS orientēšanās Ančupānu mežā.
Kopumā komandu disciplīnās piedalījās 112 dalībnieki, sadaloties:

  • 4 stafešu komandās;
  • 18 ğimenes orientēšanās komandās;
  • 12 nakts orientēšanās komandās.

Kopā ar individuālajām disciplīnām pasākumā piedalījās vairāk nekā 180 dalībnieku, kas ir labs rādītājs arī tik skarbos laika apstākļos un ir pierādījums, ka Rēzeknes pilsētā un novadā ir daudz aktīvu cilvēku, kuri nebaidās no slikta laika un izbauda fiziskās aktivitātes svaigā gaisā.
Pasākumu organizēja biedrība "Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs" ar Rēzeknes Novada pašvaldības atbalstu.
Paldies visiem, kas nenobijās no lietus un vēja, apmeklēja, piedalījās un, protams, ikvienam, kas pielika daļiņu sevis pasākuma tapšanā!  Sirsnīgs paldies par atbalstu arī "Fresh Terase", SIA "Poligrāfserviss", "STORENT" Rēzeknes filiālei, Rēzeknes teātrim "Joriks", T/C "Sjuzanna", "KidZone Rēzekne", Rēzeknes "Ausmeņa kebabs", Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai, SIA "Rēzeknes Mežs".
 
Projekta vadītājs Edgars Provejs
DSC_0018 DSC_0085 DSC_0121 IMG_20200223_111857 IMG_20200225_085724_490

Click to listen highlighted text!