Neapbūvētas zemes vienības Silmalas pagastā nomas tiesību izsole

Neapbūvētas, pašvaldībai piekritīgās zemes vienības daļas ar kadastra apzīmējumu 7888 004 0315 Silmalas pagastā nomas tiesību izsole

Izsole notiks: Rēzeknes novada pašvaldības Silmalas pagasta pārvaldes telpās 2019. gada 11. martā, plkst.12.00.

Izsoles veids: mutiska izsole
Izsoles objekts: neapbūvētas zemes nomas tiesības
Zemes vienības kadastra apzīmējums: 7888 004 0315
Zemes vienības statuss: pašvaldībai piekritīgā zeme
Administratīvā teritorija: Silmalas pagasts
Atrašanās vieta: “Vecružina”
Iznomājamā platība: 0.44 ha
Zemes vienība uzmērīta: Nē
Ierakstīta zemesgrāmatā: Nē
Kadastrā reģistrētais lietošanas mērķis: zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība, kods: 0101
Iznomāšanas mērķis: lauksaimnieciskās ražošanas vajadzībām
Konstatēti apgrūtinājumi: vides un dabas resursu ķīmiskās aizsargjoslas teritorija ap pazemes ūdens ņemšanas vietu; sanitārās aizsargjoslas teritorija; ekspluatācijas aizsargjoslas teritorija gar pazemes elektronisko sakaru tīklu līniju un kabeļu kanalizāciju.
Cita informācija: zemes vienības kopējā platība 1.14 ha, nomā nododami 0.44 ha. Augsne iepriekšējos gados tikusi apstrādāta. Augsnes virsma- līdzena, piemērota lauksaimnieciskai ražošanai. Meliorācijas sistēmas nav vai arī tā pilnvērtīgi nedarbojas. Piekļūšana Objektam tiek nodrošināta no pašvaldības autoceļa ‘’8857 Ružinas kapi’’.
Citi nosacījumi: apbūve un apakšnoma nav atļauta, papildus nomas maksai ir maksājams nekustamā īpašuma nodoklis
Nomas līguma termiņš: līdz izmaiņām pašvaldības tiesībās iznomāt šo zemi, bet ne ilgāk kā 12 gadi (līdz 20.03.2031.)
Izsoles sākuma nomas maksa (EUR, bez PVN): 28,00 (gadā par zemes vienību)
Pieteikšanās termiņš: līdz 11. martam, plkst.09.00
Pieteikšanās vieta: Silmalas pagasta pārvalde
Zemesgabala apskates vieta un laiks: Iepriekš sazinoties ar Silmalas pagasta zemes lietu speciālisti Marinu Borisovu pa tālruni: 28223706