Uzņēmēji aktīvi pieteikuši dalību Rēzeknes novada dienā

Publicēts 16.07.2014

Uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji no visas Latgales, kā arī citiem Latvijas reģioniem šogad aktīvi pieteikuši dalību, lai Rēzeknes novada dienu noslēgumā, 19. jūlijā, Amatnieku tirdziņā Ančupānu kartodromā tirgotu savu produkciju un piedāvātu pakalpojumus svētku apmeklētājiem. Pieteikušies 68 tirgotāji, 7 sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, savukārt bērniem atrakcijas un radošās darbnīcas piedāvās 4 firmas.

Ančupānu kartodromā būs iespēja nobaudīt gan mājas kūpinājumus, pašceptu maizi, mājas sieru, pašdarinātu alu, kvasu un vīnu.  Uzņēmumiem, kuri tirgos pārtikas produktus, jābūt reģistrētiem Pārtikas un veterinārajā dienestā. Tāpat arī plašā klāstā būs pieejami dažādi amatniecības izstrādājumi, rotas, kokgriezumi, rokdarbi.

Atgādinām, ka Rēzeknes novada svētki Ančupānu kartodromā 19. jūlijā sāksies jau plkst 13.00 ar strītbola sacensībām. Amatnieku tirdziņš  un radošās darbnīcas sāksies no plkst.15.00, tāpat arī īpašais svētku pasākums – pagastu dižošanās, kur savu māku rādīs katrs no 25 novada pagastiem. 17.00 sāksies svētku koncerts “Dziedam un dejojam savam novadam”, kurā uzstāsies vietējie pašdarbības kolektīvi un svētku viesi no Baltkrievijas, Polijas un Lietuvas, bet  nakts koncertā no plkst 19.00 līdz pat 03.00 apmeklētājus priecēs visdažādākais mūziķu klāsts: grupa Bad Boys Blue (Vācija), Otava Yo *Отава Ё+ (Krievija), Big Al & The Jokers (LT, LV), Ivo Fomins (LV), Olga Rajecka (LV), Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris (LV), Klaidonis (LV), Tranzīts (LV), Bez PVN (LTG), Dabasy Durovys (LTG), Sovvaļnīks (LTG), Rikši (LTG), Patrioti.lg (LTG).

Lai nokļūtu Ančupānu kartodromā, uzņēmums “Rēzeknes satiksme” 19. jūlijā organizēs papildus pilsētas sabiedriskā transporta — autobusa Nr 9 reisus. Sekojiet informācijai novada mājaslapā un autobusos.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0