Aicina darbā zemes lietu speciālistu

Rēzeknes novada pašvaldībā  (reģ Nr.90009112679)  tiek izsludināts iekšējais konkurss uz vakanto zemes lietu speciālista amatu Zemes un publisko ūdeņu pārvaldības dienestā.

Prasības amata pretendentam:

• vismaz vidējā izglītība;
  • amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas (B līmeņa 2.pakāpe);
  • autovadītāja apliecība (B kategorija);
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja būt mobilam, periodiski mainot darba vietu;
  • labas komunikācijas prasmes (rakstīšanas prasmes, zināšanu apguve, pārrunu veikšana);
  • zināšanas par darbu ar zemes lietām un pašvaldības nekustamajiem īpašumiem reglamentējošiem normatīvajiem aktiem un spēja tajos orientēties;
  • zināšanas darbā ar kartogrāfisko materiālu, topogrāfiskajiem plāniem, spēja orientēties dabā, kadastra informācijas struktūras pārzināšana;
  • labas datora lietošanas prasmes, prasme strādāt ar ofisa programmām (MS Word, MS Excel), spēja ātri apgūt darbu ar speciālajām programmām (ZZDats NĪNO, NOMA), kā arī prasme darbam izmantot internetresursus (www.likumi.lv; www.kadastrs.lv ).

Pieredze līdzīgā darbā pašvaldībā vai valsts iestādē, kā arī prasme strādāt ar nekustamā īpašuma uzskaites sistēmu ZZDats “NĪNO” vai “NEKIP” tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pamatdarba atalgojums EUR 795.

Amata nosaukumsApkalpošanas teritorija un darba vietaAmata likme
Zemes lietu speciālists ar darbības teritoriju Vērēmu pag., Audriņu pag., Lendžu pag.Rēzeknes novada Nautrēnu pagastu apvienības pārvalde
Pamata – Vērēmu pag. pārvalde, saistītās – Audriņu pag. pārvalde, Lendžu pag. pārvalde
1

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) līdz 2021. gada 5. oktobra plkst.16.30 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 5. oktobra plkst.16.30 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 64607188. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.