Aicina uz atbalsta grupu nodarbībām pieaugušajiem stresa un depresijas profilaksei tiešsaistē

Mūsdienu tehnoloģiju, informācijas un notikumu pārpilnajā ikdienā palicis pavisam maz vietas mieram, harmonijai ar apkārtējiem un sakārtotām attiecībām ar savu iekšējo  “ES”. Tas var novest pie konfliktiem pašam ar sevi un citiem, radīt nepārliecinātību, izraisīt stresu un pārdzīvojumus. ESF projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros ikviens Rēzeknes novada iedzīvotājs, kuram minētā situācija ir aktuāla, tiek aicināts piedalīties Atbalsta grupu nodarbībās pieaugušajiem stresa un depresijas profilaksei tiešsaistē.

2021.gada 25.oktobrī uz savu pirmo Atbalsta grupu nodarbību, kura norisināsies attālināti tiešsaistes režīmā (kādā no tiešsaistes platformām), tiek aicināti Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotāji. Atbalsta grupu nodarbības notiks reizi nedēļā – pirmdienās no plkst.18:00 līdz plkst.21:00.

Ir paredzētas šādas 15 satikšanās reizes. Katras nodarbības ilgums 90 min. Atbalsta grupu nodarbības vadīs sertificēta psiholoģe Inita Zarkeviča.

Plānotās nodarbību tēmas:

 1. Būt vērtībai;
 2. Esi pats- savā vietā;
 3. Mana pašizjūta;
 4. Emocionālā inteliģence;
 5. Veiksmīgas attiecības;
 6. Mīlestība- attieksme un rīcība;
 7. Grūtības, to radīto jūtu atpazīšana un aktualizēšana;
 8. Apzināta dzīve: Kā to sasniegt?;
 9. Mērķtiecīga dzīve. 

2021.gada 27.oktobrī uz savu pirmo Atbalsta grupu nodarbību, kura norisināsies attālināti tiešsaistes režīmā (kādā no tiešsaistes platformām), tiek aicināti Dricānu pagasta apvienības iedzīvotāji. Atbalsta grupu nodarbības notiks reizi nedēļā – trešdienās no plkst.18:00 līdz plkst.21:00.

Ir paredzētas 15 satikšanās reizes. Katras nodarbības ilgums 90 min. Atbalsta grupu nodarbības vadīs sertificēts psihologs Kristīne Ozoliņa.

Plānotās nodarbību tēmas:

 1. Psiholoģiskā labklājība;
 2. Emocionālā inteliģence;
 3. Stresa būtība, veidi, tā veidošanās faktori;
 4. Izdegšanas sindroms;
 5. Dzīves un darba līdzsvars;
 6. Adekvātu attieksmju veidošana pret sevi un apkārtējiem;
 7. Līdzatkarība;
 8. Krīzes un zaudējumi;
 9. Mīlestības veidi un valoda;
 10. Mana laimes formula;
 11. Pašizaugsmes prasmju attīstīšana ikdienā;
 12. Mērķu izvirzīšana un sasniegšanas māksla;
 13. Pašapzinātība, tās attīstīšanas iespēja- rīks stresa vadīšanai ikdienā;
 14. Attiecību nozīme dzīvs kvalitātes aspektā;
 15. Es un manas vērtības.

Atbalsta grupu nodarbībās tiks sniegta informāciju par atbilstošo tēmu un norisināsies diskusija – domu apmaiņa, dalīšanās ar savstarpējo pieredzi, problēmu pārrunāšana un risinājumu meklēšana.

Aicinām pieteikties līdz 22.10.2021. elektroniski ŠEIT , vai pie:

Dricānu pag. apvienības koordinatores Agneses Krustes – 28610673

Kaunatas pag. apvienības koordinatores Aijas Kuzminskas - 29474627

Dalībai atbalsta grupu nodarbībās vietu skaits ierobežots.
Pasākums “Atbalsta grupu nodarbības” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).

Baiba Uzulnīka,
Rēzeknes novada pašvaldības projekta
“Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja

 

Click to listen highlighted text!