Bērni un skolēni tiks iepriecināti ar Ziemassvētku dāvanām

Ik gadu Rēzeknes novada pašvaldība sarūpē Ziemassvētku dāvanas bērniem un skolēniem. Arī šogad sagādātas dāvanas - saldas un gardas Ziemassvētku dāvanas 5.00 Eur vērtībā bērniem un augļu un saldumu grozi vidusskolēniem, katrai klasei.

Saldo dāvanu saņems ikviens bērns, kas apmeklē pirmsskolas iestādi Rēzeknes novadā vai mācās 1. – 9. klasē kādā no Rēzeknes novada izglītības iestādēm. Tāpat dāvanas saņems bērni un skolēni, kas deklarēti Rēzeknes novadā, bet mācās citu pašvaldību izglītības iestādēs. Ziemassvētku dāvanu saņems ikviens Rēzeknes novada speciālās pamatskolas audzēknis un visi jaundzimušie Rēzeknes novadā deklarētie bērni, vecumā līdz pirmsskolas apmeklējumam.

Paredzēts, ka dāvanas lielākoties bērni saņems savās izglītības iestādēs. Ja bērns mācās citas pašvaldības skolā vai bērnudārzā, par dāvanas saņemšanas iespējām aicinām sazināties ar attiecīgo pagasta pārvaldi. Pārvaldes attiecīgi organizēs Ziemassvētku pasākumus pagastā, piegādi vai saņemšanu uz vietas.

Pagastu kontaktinformācija TE