Izsludina konkursu uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” vadītāja amatu

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības (reģ Nr.90009112679) iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” vadītāja amatu.

Amata pretendentam ir jābūt otrā līmeņa augstākajai izglītībai ekonomikas, finanšu, tiesību vai vadības zinātnēs; zināšanām par normatīvajiem aktiem, kas reglamentē pašvaldības darbu, un spējai tajos orientēties; spējai strādāt ar lielu informācijas apjomu; labām organizatora un analītiskajām spējām, komunikācijas prasmēm; augstai atbildības sajūtai un precizitātei; darba pieredzei pašvaldības vai valsts institūcijās ne mazāk kā 3 (trīs) gadi; jāorientējas budžeta grāmatvedības uzskaites galvenajos pamatprincipos; valsts valodas prasmei augstākajā līmenī; labām datora un citas biroja tehnikas lietošanas prasmēm; jāprot strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām (vismaz vienu), e-pastu, e-adresi; jābūt “B” kategorijas autovadītāja apliecībai.

Pamatdarba atalgojums EUR 1700, amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv. , Profesionālās darbības aprakstu (CV); izglītību apliecinošu dokumentu kopijas; likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai; motivācijas vēstuli; “B” kategorijas apliecības kopiju un attīstības programmu ar norādi "Konkursam Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” vadītāja amatam” līdz 2021. gada 28. jūlija plkst.13.00 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē.

Kontaktinformācija 64607174; 64607202. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts trīs kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Otrā kārta – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaude un trešā kārta - darba intervija.