Izsludināts atklātais konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes jurista amatu

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ Nr.90009112679) izsludina atklāto konkursu uz vakanto Būvvaldes jurista amatu. Amata pretendentam ir jābūt augstākajai (otrā līmeņa) izglītībai juridisko zinātņu specialitātē. Amata pretendentam vēlama atbilstoša darba pieredze jurista amatā valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 (divi) gadi, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas. Pretendentam nepieciešama prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku, kā arī jurista pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties, komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā EUR 980,40

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika EUR 1032

Amata apraksts atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes jurista amatu” līdz 2022.gada 14.septembrim plkst.12.00 jānosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 2022.gada 14.septembrim plkst.12.00 jāievieto pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē. Kontaktinformācija 26531328. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 1 (vienu) dienu pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.