Maltas apvienības pārvalde aicina darbā aukli Ozolaines pagasta PII “Jāņtārpiņš”

Izglītība

Maltas apvienības pārvalde (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Maltas apvienības pārvaldes aukles amatu Ozolaines pagasta PII “Jāņtārpiņš”.

Prasības amata pretendentam:

1. valsts valodas prasme atbilstoši augstākajam līmenim 1. pakāpei (C1);
  2. vēlama līdzīga darba pieredze pirmsskolas izglītības iestādē;
  3. pārzināt pirmsskolas izglītības iestādes darbības specifiku;
  4. labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  5. prasme strādāt ar uzticētu inventāru.

Galvenie amata pienākumi:

• veikt pienākumus, kas saistīti ar bērnu higiēnas prasību nodrošināšanu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • nodrošināt audzēkņu ēdināšanu un telpu uzkopšu, atbilstoši apstiprinātajam dienas režīmam;
  • mācīt sadzīves iemaņas bērniem, veicināt radošās darbības izpausmes, organizēt attīstību veicinošus pasākumus, ievērot dienas režīmu;
  • veicināt bērna saskarsmi ar vienaudžiem;
  • rūpēties par izglītojamo drošību;
  • nepieciešamības gadījumā aizvietot aukles citā grupā;
  • veidot pozitīvu sadarbību ar vecākiem un kolēģiem.

Pamatdarba atalgojums EUR 750,00

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa (lejupielādēt šeit)

Dokumenti ar norādi “Konkursam Maltas apvienības pārvaldes Ozolaines pagasta PII “Jāņtārpiņš” vakance aukle”, līdz 2024. gada 24. maija plkst. 14.00 jānosūta uz e-pastu info@ozolaine.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2024. gada 24. maija plkst. 14.00 jāiesniedz personīgi iestādē Maltas apvienības pārvaldes Ozolaines pagastā, lietvedei 101. kab., “Lazdas”, Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai - Maltas apvienības pārvalde vadītājs Edgars Blinovs, tālr. 27870687, e-pasts info@ozolaine.lv .

Maltas apvienības pārvaldes tehniskā strādnieka amata atklātā konkursa nolikums

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.

Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus. Otrajā kārtā – intervija klātienē.