No marta par jaunatnes lietu speciālistu sāks strādāt Jānis Šaudiņš; par iekšējo auditori – Kristīne Fedorenkova

No 3. marta jaunatnes lietu speciālista pienākumus Rēzeknes novada pašvaldībā sāks pildīt maltēnietis Jānis Šaudiņš. „Plānoju turpināt jau iesākto darbu ar jaunatnes motivēšanu un viņiem piedāvāto iespēju realizēšanu,” pirms darba gaitu sākuma pastāstīja J. Šaudiņš. Kā galveno sava darba mērķi jaunais speciālists min abpusējas sadarbības veidošanu ar jauniešiem, lai Rēzeknes novadu attīstītu par tādu, kurā jauniešiem būtu vērts palikt un piepildīt savas ieceres. Jānis Šaudiņš beidzis Maltas 1. vidusskolu un Rēzeknes Augstskolu. Šobrīd Jānis strādā Maltas vidusskolā par skolotāju un skolas direktores vietnieku informātikas jomā, kā arī par interešu izglītības programmu „Robotika” un „Aktīvā vidē, aktīvam būt” vadītāju Maltas vidusskolā un Maltas Bērnu un jauniešu centrā. Tāpat J. Šaudiņš aktīvi iesaistās dažādu projektu realizācijā, kā arī ir biedrības „Maltys zīds” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

Jāatzīmē, ka līdzšinējais jaunatnes lietu speciālists Guntis Rasims pēc aptuveni piecus gadus ilgām darba gaitām Rēzeknes novada pašvaldībā, turpmāk nolēmis sevi apliecināt citās darbības jomās. Tikmēr atbalstīt jauniešiem svarīgu jautājumu īstenošanu un piepildīšanu Guntis turpinās Rēzeknes novada domes deputāta krēslā.

Tāpat no 2. marta līdzšinējā pašvaldības sekretāre Kristīne Fedorenkova darbu pašvaldībā turpinās kā iekšējā auditore, savukārt sekretāres pienākumus uzsāks pildīt ārējo sakaru koordinatore Laura Ieviņa. No viena amata uz citu gan K. Fedorenkova, gan L. Ieviņa pārcelta, pamatojoties uz Rēzeknes novada pašvaldības Noteikumiem Nr. 9 „Par personāla atlases kārtību Rēzeknes novada pašvaldībā”, kas nosaka: „Vakanto darbinieka amata vietu var aizpildīt, pārceļot uz vakanto amatu iestādē strādājošu darbinieku saskaņā ar Darba likuma 97. pantu bez iekšēja konkursa rīkošanas”.

Kā paredz noteikumi, ja piemērotu amata kandidātu nav iespējams atrast iekšējās atlases vai iekšējā konkursa kārtībā, tiek rīkots atklāts konkurss. Līdz 19. martam ikviens interesents aicināts pieteikties konkursā uz vakanto projektu vadītāja vietu darbam ar starptautiskiem projektiem izglītības jomā. Vairāk par vakanci ŠEIT.

Click to listen highlighted text!