Saistošo noteikumu projekta apspriešana „Par licencēto makšķerēšanu Rušona ezerā (Rušonā)”

Publicēts 09.03.2023

No 2023.gada 1.janvāra Pašvaldību likums paredz, ka turpmāk iedzīvotājiem būs lielākas iespējas iesaistīties pašvaldības darbā.

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu “Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezerā (Rušonā)” projektu un paskaidrojuma rakstu.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina viedokļus par saistošo noteikumu projektu iesniegt līdz 2023.gada 22.marta plkst. 16.30, nosūtot tos uz e-pasta adresi saistosie.viedokli@rezeknesnovads.lv ​ar norādi “Par licencēto makšķerēšanu Rēzeknes novada Feimaņu pagasta teritorijā esošā Rušona ezerā (Rušonā)”. Pēc norādītā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtie viedokļi par saistošo noteikumu projektu tiks apkopoti un atspoguļoti projekta paskaidrojuma rakstā.