Plogings “Skrien zaļi Rēzeknes novadā – 2023”

Akcijas dalībnieki ceturto gadu pēc kārtas tiek aicināti izmēģināt plogingu -  videi draudzīgu skriešanas veidu ar atkritumu savākšanu skriešanas laikā. Skriešana vai ātra iešana ir vērtīga veselībai, atkritumu savākšana ir vērtīga mūsu apkārtējai videi, jo lielākā daļa cilvēku vēlas dzīvot sakārtotā, tīrā vidē. Tāpēc no 2023. gada 6. aprīļa līdz 2023. gada 22. aprīlim. Rēzeknes novada jaunieši aicināti piedalīties vides akcijā ,,Skrien zaļi Rēzeknes novadā’’.

Lai nodarbotos ar “plogingu” nevajag daudz – skriešanas apavus, atkritumu maisu un cimdus. Akcijas dalībnieks pats izvēlas maršrutu, skrien vai iziet to, paceļot tos atkritumus, kas gadās ceļā. Pēc “ploginga” savu veikumu ( info par sevi, foto) jāpublicē sociālajos tīklos ar mirkļbirkām (hashtag) #Rezeknesnuvodajaunatne, #Alaas, #plogings un jānosūta uz e-pastiem: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv un editecep@inbox.lv.

Akcijā var piedalīties jebkurš Rēzeknes novada jaunietis individuāli vai veidot komandu kopā ar savu ģimeni, draugiem, klases biedriem u.t.t. Izlozes kārtībā trīs akcijas dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no Rēzeknes novada pašvaldības izglītības un sporta pārvaldes, bet trīs akcijas dalībnieki balvas no SIA “ALAAS”.

AKCIJAS DALĪBNIEKIEM IR IESPĒJA IEGŪT PAPILDBALVU - ALAAS VIDES GALDA SPĒLI! Dalībniekam/iem ir jāiesūta 5 reālas idejas ,,Kā samazināt atkritumu nonākšanu Latvijas dabā’’ uz e-pastiem: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv  un editecep@inbox.lv. Iesūtīto ideju autori piedalīsies izlozē par ALAAS vides galda spēli ,,Atkritumu sadalīšanās laiks’’.

SKRIEN ,,ZAĻI’’ RĒZEKNES NOVADĀ PATS, PAAICINI LĪDZI ARĪ SAVUS DRAUGUS!

Pilns akcijas nolikums vai www.alaas.lv.

Click to listen highlighted text!