Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā teritorijas plānotāju

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu.

Pamatdarba vieta: Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzekne, LV-4601.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

• augstākā izglītība pilsētplānošanā, telpiskās attīstības plānošanā, teritorijas plānošanā, arhitektūrā, ainavu arhitektūrā, zemes ierīcībā vai ģeogrāfijā;
  • prasme orientēties ar pašvaldības teritorijas plānošanu saistītos jautājumos;
  • vēlama pieredze pašvaldības plānošanas dokumentu izstrādē, teritorijas plānošanā, zemes ierīcībā vai ainavu arhitektūrā;
  • vēlama pieredze darbā ar kartogrāfisko materiālu un pieredze darbā ar datorprogrammām (MicroStation, AutoCad, ArcGis) lietotāja līmenī;
  • zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, lietojumprogrammām un citu biroja tehniku;
  • valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  • labas organizatora un analītiskās spējas, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvība pieņemot lēmumus, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Pamatdarba atalgojums EUR  1106,75 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika EUR 1165, 00 – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 21. jūnija plkst. 12.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai eAdresi pieteikumu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja amatu” šādus dokumentus:

• profesionālās darbības aprakstu (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • pieteikuma anketu;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja vietniece Brigita Arbidāne, 64607185, 26582773.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās:

• konkursa pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu pieteikumus un iesniegtos dokumentus un uz konkursa otro kārtu uzaicina amata kandidātus, kas atbilst nolikumā izvirzītajām prasībām, ko apliecina  iesniegtie dokumenti;
  • konkursa otrā kārta sastāv no amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudes un darba intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem amata kandidātiem.