Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā zemes lietu speciālistu ar darbības teritoriju Kaunatas pag., Mākoņkalna pag.

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības (reģ. Nr.90009112679) Centrālās pārvaldes Nekustamā īpašuma pārvaldības dienests aicina darbā zemes lietu speciālistu ar darbības teritoriju Kaunatas pag., Mākoņkalna pag.

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Zemes lietu speciālista ar darbības teritoriju Kaunatas pag., Mākoņkalna pag. amatu. Amata pretendentam jāatbilst šādām prasībām:

• vismaz vidējā izglītība;
    • par priekšrocību tiks uzskatīta profesionālā augstākā izglītība vai izglītība zemes ierīcībā, mežsaimniecībā, meliorācijā;
    • par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze valsts vai pašvaldību institūcijās vairāk par 1 gadu pēdējo 5 gadu laikā;
    • Nekustamā īpašuma valsts kadastra sistēmas datos;
    • zināšanas par darbu ar zemes lietām un pašvaldības nekustamajiem īpašumiem reglamentējošiem normatīvajiem aktiem un spēja tajos orientēties;
    • zināšanas darbā ar kartogrāfisko materiālu, topogrāfiskajiem plāniem, spēja orientēties dabā, kadastra informācijas struktūras pārzināšana;
    • zemes ierīcības un zemes mērniecības procesu pārzināšana;
    • dokumentu izstrādes principu, to noformēšanas un uzglabāšanas prasību pārzināšana;
    • amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas (B līmeņa 2.pakāpe);
    • spēja pilnvērtīgi pielietot lietišķo rakstu valodas stilu ikdienas darbā;
    • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
    • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
    • augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
    • prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
    • labas datora lietošanas prasmes, prasme strādāt ar ofisa programmām (MS Word, MS Excel), spēja ātri apgūt darbu ar pienākumu veikšanai nepieciešamajām speciālajām programmām un sistēmām;
    • spēja būt mobilam, periodiski mainot darba vietu;
    • autovadītāja apliecība (B kategorija);
    • nevainojama reputācija;

Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika ir EUR 883 (saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim), kas tiek korelēts atbilstoši darbinieka novērtējumam. Pārbaudes laikā atalgojums tiek noteikts EUR 838.85 apmērā.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas, pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv), likumā noteiktajā gadījumā dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai, ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Nekustamā īpašuma pārvaldības dienesta Zemes lietu speciālista amatu” līdz 2023.gada 26.maija plkst. 12:00. jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai eAdresi. Kontaktinformācija: t. 64607188.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.