Rēzeknes novada pašvaldība izsludina konkursu uz Būvvaldes būvtehniķa (uz noteiktu laiku) amatu

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr.90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) aicina pieteikties darbā Rēzeknes novada Būvvaldē uz vakanto būvtehniķa amatu (uz noteiktu laiku). Darba vieta noteikta Rēzeknes novada Būvvalde, Atbrīvošanas aleja 81, Rēzekne. Pamatdarba atalgojums no 912 EUR.

Galvenie amata pienākumi:

• Piedalīties Būvvaldes sēdēs un lēmumu pieņemšanā par iesniegtajiem būvniecības iesniegumiem, būvprojektiem, apliecinājuma kartēm, paskaidrojuma rakstiem.
  • Sagatavot būvatļaujas ar projektēšanas nosacījumiem izskatītajiem būvniecības iesniegumiem.
  • Izskatīt iesniegumus un pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā.
  • Sniegt konsultācijas par būvniecības iespējām attiecīgajā teritorijā, par būvniecības procesu un izskatīt iesniegumus.
  • Sniegt ziņas par teritorijas izmantošanas un apbūves nosacījumiem, kā arī teritorijā esošajiem Vietējā ģeodēziskā tīkla punktiem, uzkrāt informāciju Vietējā ģeodēziskā tīkla datubāzē.
  • Veikt dokumentācijas noformēšanu arhīvam.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā vai vidējā speciālā izglītība kādā no būvniecības specialitātēm un vēlama profesionālā pieredze;
  • Nepieciešama vismaz viena gada profesionālā pieredze būvniecībā;
  • Pārzināt administratīvo procesu un administratīvo pārkāpumu procesu;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) pārzināšana;
  • Vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Pieteikuma dokumentus – motivācijas vēstuli, CV, izglītību, profesionālo darbību apliecinošo dokumentu kopijas, pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: info@rezeknesnovads.lv, vai ar pasta starpniecību – Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601, vai ievietojot tos slēgtā aploksnē Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas pastkastītē pie ieejas, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, LV-4601. Dokumentu iesniegšanas termiņš: 2021. gada 29. decembra plkst. 12.00 Rēzeknes novada  Kontaktinformācija 26531328.