Starpnovadu izaicinājums “km skaita pavasarī”

Rēzeknes novada pašvaldība aicina pārstāvēt savu novadu un pievienoties Mārupes novada organizētajam videi draudzīgajam izaicinājumam “Km skaita pavasarī!”!

• Lai veicinātu dabai draudzīgu pārvietošanās paradumu veidošanos, no 20. aprīļa līdz 10. maijam ar bezmaksas mobilās aplikācijas STRAVA palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri.
  • No 20. aprīļa meklē lietotnē STRAVA pašvaldības izaicinājumu “Km skaita pavasarī – Rēzeknes novads” un piesakies kā dalībnieks. Visi nosoļotie, noskrietie vai ar velosipēdu nobrauktie kilometri būs artava starpnovadu sacensībā par vērtīgām balvām mūsu novadam.
  • Dalībniekam, kurš Rēzeknes novadā būs visaktīvākais, tiks pasniegta atsevišķa balva no Rēzeknes novada pašvaldības!
  • Pievienoties izaicinājumam varēs jebkurā brīdī līdz tā noslēgumam. Izaicinājumā tiks ieskaitīti tikai soļojot, skrienot, vai ar velosipēdu veiktie kilometri. Dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus!
  • Ar nolikumu aicinām iepazīties ŠEIT un
    novadnieka aplikācijas lietošanas pamācība atrodama ŠEIT