Viesu nams “Svilpaunieki”

Viesu nams “Svilpaunieki“ ir ģimenes uzņēmums, kam svarīgākais ir mājīgas noskaņas radīšana un viesu labsajūta.

“Svilpaunieki” ir divu stāvu apartamentu tipa viesu nams ar astoņiem dažādiem numuriņiem: viens – vienvietīgs, trīs – divvietīgi, četri – ģimenes numuriņi. Ir kopīga virtuve, kur var ne tikai pagatavot vakariņas, bet arī iepazīties ar citiem viesu nama ciemiņiem. Te ir pieejams bezmaksas internets, taču esam atteikušies no televizoriem. Mēs aicinām pilnvērtīgi pavadīt laiku ar līdzcilvēkiem, sarunājoties, kopīgi klausoties dabas skaņās, ceļojot vai vienkārši esot blakus.

“Mēs namam esam devuši otro dzīvi – 1951. gadā šajā vietā tika uzcelta pirts, kur starp smaržīgiem ūdens garaiņiem dvēseli un miesu lutināja vietējie iedzīvotāji. Pēc tam šis nams piedzīvoja vairāku īpašnieku maiņu, līdz nonāca mūsu rokās. Esam centušies darīt visu, lai katrs ciemiņš šeit justos gaidīts, un noteikti turpināsim attīstīt gan viesu namu, gan apkārtējo vidi,“ atklāj viesu nama saimnieki Elīna un Mārtiņš.

“Svilpaunieki” ir kā laipa, no kuras atsperties, lai iepazītu Latgali visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Katrs te atradīs kaut ko savu: dabas mieru vai piedzīvojumus, jaunus iespaidus vai kultūras pasākumu radītu viļņošanos pakrūtē.

Viesu nams atrodas Rēzeknes novada Lūznavā, atjaunotās Lūznavas muižas parka teritorijā. Ietilpstam arī Rāznas Nacionālā parka teritorijā, tāpēc dabas mīļotāji novērtēs vietējos ezerus: pavisam tuvu ir Vertukšnes, Zosnas, Ismeru un Rāznas ezers. Savukārt tuvāki un tālāki viesi var doties apskatīt Latgales pilsētas vai vietējo novadu kultūrvēsturiskos centrus: Rēzekni (22 km), Preiļus (42 km), Aglonu (43 km), Ludzu (50 km), Daugavpili (76 km) vai Krāslavu (75 km).

Piedāvā: bezmaksas interneta pieslēgums, autostāvvieta

Adrese Lūznava, Pils ielā 7, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.355872; 27.264185
Tālrunis +371 26387532
E-pasts svilpaunieki@gmail.com
Mājas lapa www.svilpaunieki.lv
Cita info. 26+14
Click to listen highlighted text!