Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā vadītāja vietnieku saimnieciskajos jautājumos amatu

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ. Nr. 40900036645, adrese: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde” vadītāja vietnieku saimnieciskajos jautājumos amatu.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība;
  2. vēlama darba pieredze būvniecības, projektēšanas jomā vai saimniecisko procesu vadīšanā vismaz 3 (trīs) gadi;
  3. nepieciešamas plašas normatīvo aktu zināšanas un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt tiesību aktu analīzi un piemērošanu;
  4. jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
  5. racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
  6. prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
  7. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
  8. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
  9. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  11. valsts valodas prasme augstākajā pakāpē;
  12. nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā EUR 1672,00
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika EUR 1760,00– saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.Amata kandidātiem līdz 2023. gada 24. februāra plkst. 14.00 jāiesniedz Viļānu apvienības pārvaldes lietvedei 2.7 kab., Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650, vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai arī var iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv, šādus dokumentus:

1. motivācijas vēstuli;
  2. dzīves aprakstu (CV);
  3. pieteikuma anketu;
  4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” attīstības koncepciju (ne vairāk kā viena A4 formāta lapaspuse);
  6. likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktinformācija 29285545.

Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.