Par Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju tiek virzīta Līvija Plavinska

Publicēts 26.11.2014
Foto: Madara Ļaksa

Otrdien, 25. novembrī Nautrēnu pagasta Rogovkā notika sapulcē, kā laikā vietējie iedzīvotāji tika aicināti izvirzīt kandidātus pagasta pārvaldes vadītāja amatam. Kā sapulces sākumā uzsvēra Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, ir svarīgi, ka pagasta pārvaldes vadītāju izvirza paši iedzīvotāji, jo tad arī pārvaldnieka atbildība ir divkārša – ne vien pret novada pašvaldības vadību, bet arī pret pagasta iedzīvotājiem – tiešo darba devēju, kas uzticējis vadīt un attīstīt pagastu.

Sapulcē tika izvirzīti trīs kandidāti: Ruta Daukste, Ērika Bozoviča un Līvija Plavinska. Ruta Daukste jau sapulces laikā atteicās no savas kandidatūras tālākās virzīšanas, pēc sapulces tika sazvanīta Ērika Bozoviča, kura arī atteicās no dalības konkursā, tāpēc vakantajam Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāja amatam tiek virzīta viena kandidatūra – 11. Saeimas deputāte un bijusī Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska.

Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds ŠvarcsCeturtdien, 27. novembrī, Teritoriālajā pastāvīgajā komitejā deputāti izvērtēs Līvijas Plavinskas izglītības atbilstību un darba pieredzi. Ja deputātiem nebūs iebildumu, paredzams, ka 4. decembra domes sēdē L.Plavinsku varētu apstiprināt amatā.

Jāatzīmē, ka jauns Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītājs tiek meklēts, jo līdzšinējais vadītājs Aivars Šķesters uzrakstījis iesniegumu par viņa atbrīvošanu no amata pēc paša vēlēšanās. A. Šķesters pārvaldnieka amatā nostrādāja gadu – kopš 2013. gada novembra, kad iepriekšējā vadītāja Līvija Plavinska pieņēma 11. Saeimas deputāta mandātu.

Līdzšinējais Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītājs Aivars ŠķestersSanāksmes laikā Monvīds Švarcs izteica pateicību Aivaram Šķesteram par gada laikā paveikto: „Tieši šogad aktīvi noritēja Nautrēnu vidusskolas renovācijas darbi. Lai gan risināmo jautājumu loks bija plašs un sarežģīts, Aivars pierādīja, ka ir cilvēks ar saimnieka tvērienu, kurš māk sekmīgi risināt problēmas.” Jāpiebilst, ka A. Šķesters turpinās darba pienākumus kā Nautrēnu pagasta komunālās saimniecības vadītājs.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0