Kaunatas apvienības pārvalde aicina darbā elektriķi

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvalde aicina darbā elektriķi uz pilnu slodzi uz nenoteiktu laiku

Prasības kandidātiem:

• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • “B” grupas apliecību elektrodrošībā;
  • valsts valodas lietošanas prasmes vidējā līmenī (B1, B2);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • tehniskās dokumentācijas pārzināšana;
  • prasme veikt elektroietaišu ierīkošanas, ekspluatācijas, uzraudzības, apkopes, regulēšanas un remonta darbus.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā 630,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika 660,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Pretendentiem līdz 2023. gada 20. jūnija plkst. 16.30. jānosūta pieteikumu ar norādi “Kaunatas apvienības pārvaldes elektriķa vakancei” uz e-pastu kaunatasapvieniba@rezeknesnovads.lv, pa pastu vai iesniegt personīgi Kaunatas apvienības pārvaldēs lietvedībā: Rāznas iela 38, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, kuram ir pievienoti šādi dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • pieteikuma anketa;
  • izglītības un darba pieredzes apliecinošu dokumentu kopijas;
  • atsauksmes no iepriekšējās darba vietas vai iepriekšējās darba vietas (ja ir).

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvalde vadītāja vietnieks saimniecības jautājumos Sergejs Bašmakovs, tel. 29224840; e-pasts: kaunatasapvieniba@rezeknesnovads.lv.