Konkurss uz vakanto Viļānu kultūras nama kultūras pasākumu organizatora amatu

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde”(reģ Nr. 40900036645) izsludina  konkursu uz vakanto Viļānu kultūras nama kultūras pasākumu organizatora amatu. Amata pretendentam jāplāno un jāizstrādā Kultūras nama pasākumi, jākoordinē kultūras nama mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu darbība. Vēlama vidējā/ augstākā izglītība kultūras jomā jeb pieredze kultūras darbā un izpratne par  kultūras darbu. Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, radoša un patstāvīga pieejai darbam, atbildības sajūta un precizitāte. Pamatdarba atalgojums EUR 650.00, amata apraksts - atrodams Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Vakancei uz Viļānu kultūras nama kultūras pasākumu organizatora amatu” līdz 2022. gada 30. septembrim  jānosūta uz e-pastu vilanu_kn@inbox.lv vai līdz  plkst.17.00 jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija pa tālruni  28662346. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.