Rēzeknes novada bāriņtiesa aicina darbā bāriņtiesas locekli

RĒZEKNES NOVADA BĀRIŅTIESA (reģ.Nr.40900038627, juridiskā adrese: Krasuhas iela 1A, k-1, Audriņi, Audriņu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4611) izsludina  atklāto konkursu uz Rēzeknes novada bāriņtiesas locekļa amatu (Nautrēnu pagastā, Stružānu pagastā, Dricānu pagastā, Rikavas pagastā). Amata pretendentiem ir jāatbilst prasībām:

1. Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis.
  2. Pretendents sasniedzis 30 gadu vecumu.
  3. Pretendents ir ieguvis vismaz akadēmisko bakalaura grādu vai profesionālo bakalaura grādu un 5.līmeņa profesionālo kvalifikāciju vai citu Latvijas izglītības klasifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 6.līmenim atbilstošu kvalifikāciju pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un kurai ir ne mazāk kā triju gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā vai bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka vai bāriņtiesas locekļa amata pienākumu pildīšanā.
  4. Valsts valodas prasme augstākajā līmenī.
  5. Nevainojama reputācija.
  6. Augsta stresa noturība un atbildības sajūta, labas komunikācijas un saskarsmes spējas.
  7. Stratēģiska un analītiska domāšana.
  8. Labas datorprasmes, prasmes strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām, dokumentu sagatavošanas prasmes.
  9. Normatīvo aktu pārzināšana amatam noteikto pienākumu atbilstošai izpildei.
  10. Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.
  11. Vēlamas svešvalodu (krievu un angļu valodas) prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamā apjomā.
  12. Nav Bāriņtiesu likuma 11.pantā norādīto šķēršļu ieņemt Bāriņtiesas locekļa amatu.
  13. Pretendenti var iesniegt:
  • papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopiju par speciālo zināšanu apguvi Ministru kabineta 2006. gada 5. decembra noteikumu Nr. 984 noteiktajā apjomā un kārtībā;
  • amata pienākumu izpildei atbilstošu pēdējos piecos gados apgūtu papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pamatdarba atalgojums 1136 EUR pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika atbilstoši novērtējumam.

Amata pienākumu izpildi būtu vēlams uzsākt no 2024. gada 1. marta.

Pretendentiem ir jāiesniedz sekojoši dokumenti:

1. motivācijas vēstule;
  2. pretendenta dzīves un darba gaitu apraksts CV (Curriculum Vitae) ar obligātu norādi uz pieredzi un zināšanām bērnu tiesību aizsardzības jautājumos, CV jānorāda dzimšanas dati, kontakttālrunis, e-pasts saziņai;
  3. Nolikuma prasībām atbilstošu izglītības dokumentu kopijas (Bāriņtiesas likuma 10. panta otrā daļa);
  4. pretendents var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildu apmācību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī rekomendācijas;
  5. apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Bāriņtiesu likuma 11. pantā noteiktie ierobežojumi;
  6. pieteikuma anketa.

Dokumentus ar norādi “Rēzeknes novada bāriņtiesas locekļa amata konkurss” var iesniegt līdz 2024. gada 9. februārim, plkst.13.00:

1. nosūtot uz e-pasta adresi daina.igaune@rezeknesnovads.lv, dokumentiem jābūt parakstītiem ar drošu elektronisko parakstu,
  2. personīgi, slēgtā aploksnē ar attiecīgu uzrakstu uz aploksnes, iesniedzot Rēzeknes novada bāriņtiesā, Krasuhas ielā 1A, k-1, Audriņi, Audriņu pagasts, Rēzeknes novadā, LV-4611, bāriņtiesas kabinetā, vai ievietojot korespondencei paredzētajā pastkastītē pie Rēzeknes novada bāriņtiesas ēkas iepriekšminētajā adresē.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Rēzeknes novada bāriņtiesa informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi; minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Rēzeknes novada pašvaldība, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Rēzeknes novada pašvaldībā, aicinām apmeklēt Rēzeknes novada pašvaldības tīmekļa vietni: www.rezeknesnovads.lv
Papildinformācija pa tel.nr. 20228847 vai 64640644.