Vakance: Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes būvinspektors

Publicēts 14.07.2015

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 24. jūlijam plkst. 16:30 gaida pieteikumus vakantajam Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes būvinspektora amatam.

Uz Rēzeknes novada pašvaldības Būvvaldes būvinspektora amatu var pretendēt personas, kurām ir:

- otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras jomā arhitekta studiju programmā vai vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība būvniecības jomā būvinženiera studiju programmā, atbilstoši Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumu Nr. 499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;

- ir patstāvīgās prakses tiesības arhitektūras jomā arhitekta profesijā vai būvniecības jomā būvinženiera profesijā (turpmāk – būvspeciālista sertifikāts), atbilstoši Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumu Nr. 499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;

- ir patstāvīga prakse arhitektūras vai būvniecības jomā ne mazāka par pieciem gadiem pēc būvspeciālista sertifikāta saņemšanas (minētajai praksei jābūt iegūtai pēdējo 10 gadu laikā), atbilstoši Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumu Nr. 499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;

- labi pārzināt reglamentējošos normatīvos aktus būvniecības jautājumos;

- pamatzināšanas administratīvo tiesību jomā;

- teicamas valsts valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas;

- spēja pieņemt atbildīgus lēmumus;

- labas komunikācijas prasmes un analītiskās spējas;

- augsta atbildības sajūta un precizitāte;

- labas datora lietošanas prasmes.

- prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku.

- vēlama darba pieredze pašvaldības vai valsts darbā

Ar konkursa nolikuma prasībām var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstuli ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības būvvaldes būvinspektora amatu” līdz 24. jūlijam (ieskaitot) sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai līdz 24. jūlijam plkst. 16.30 iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas lietvedības sekretārei 16. kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95 A, Rēzeknē.

Pārrunas ar pretendentiem, kuru laikā viņiem tiks uzdoti arī praktiski uzdevumi, plānotas no 27. līdz 28. jūlijam.

Paredzamais Būvvaldes būvinspektora amata atlīdzības apmērs ir EUR 1007.

nolikums_buvinspektors_2015

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0