Rozentovas pamatskola

Adrese: Malta, Rozentovas 9, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630

Skolas direktors: Georgs Ignatjevs

Audzēkņiem piedāvāto iespēju klāsts ir par brīvu un paplašinās.

Skola palīdz un atbalsta savus audzēkņus ar bezmaksas transporta risinājumiem, ēdināšanu, internātu, medicīnisko aprūpi, mācību grāmatām, materiāliem un piederumiem, sanitārajiem un personīgās higiēnas līdzekļiem, sporta un atpūtas inventāru.

Skolā daudz ir darīts pašu rokām – sākot ar telpu remontu un beidzot ar sporta laukumu ierīkošanu.

Brīvo laiku dažādo kultūras un atpūtas pasākumu apmeklēšana un ekskursijas, bibliotēku apmeklējums, sporta spēles vai pastaiga apkārtnes biotopu izpētes dabas takā.
Mācību darbs ir nodrošināta ar informācijas, komunikāciju, multimediju un biroja tehnoloģijām.
Bibliotēku apmeklē un izmanto visi – skolēni, skolotāji, skolas darbinieki.

Audzēkņu veselības nostiprināšanas programma ietver vairākas procedūras: masāžas, inhalācijas, infrasarkano staru saunu, burbuļvannas, audio-video relaksāciju, skābekļa kokteiļu uzņemšanu, apsauļošanos u.c. Bērni var piedalīties ārstnieciskajā vingrošanā vai nodarboties trenažieru zālē.

Pateicoties draudzībai ar Maltas vidusskolu un Rēzeknes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu audzēkņiem ir pieejama teicama sporta infrastruktūra - sporta zāle un pedbaseins.

Bērni šeit apgūst šādas izglītības programmas:

Speciālā pirmsskolas izglītība

  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (IP kodi: 01015811; 01015821)
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (IP kodi: 01015911; 01015921)

Speciālā pamatizglītība

  • Speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar garīgās veselības traucējumiem (IP kodi: 01015711; 01015721)
  • Speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (IP kodi: 21015811; 21015821)
  • Speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (IP kodi: 21015911; 21015921)

Profesionālā izglītība

  • Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija (IP kods: 22542021, kvalifikācija – palīgšuvējs)
  • Koka izstrādājumu izgatavošana (IP kods: 22543041, kvalifikācija – galdnieka palīgs)
  • Ēdināšanas pakalpojumi (IP kods: 22811021, kvalifikācija – pavāra palīgs)

Audzināšanas programmas tiek realizētas atbilstoši vecumam, psiholoģiskajām un psihiskajām īpatnībām, kas ir orientētas uz tuvāko attīstības zonu un katra skolēna potenciālo iespēju realizāciju.

Audzināšanas programmas ietver: tikumisko, estētisko un fizisko audzināšanu, valstiskās pašapziņas veidošanu un darba audzināšanu.

Interešu izglītības (rokdarbi, māksla, sports, dejas, mūzika) un fakultatīvo nodarbību (valodas, datorzinības) piedāvājums tiek atjaunināts un pilnveidots katru gadu. Pulciņi veicina bērnu interešu loka paplašināšanos un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Click to listen highlighted text!