Informācija par Pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7850 003 0323 Dricānu pagastā nomas tiesību izsoli

Publicēts: 21.11.2022

Atjaunots: 30.11.2022

Izsole

1. Izsoles objekts- Neapbūvēta, zemes vienības 1.5 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 7850 003 0323. Iznomāšanas mērķis lauksaimnieciskās ražošanas vajadzībām.
  2. Izsoles veids – mutiska izsole ar augšupejošu soli.
  3. Izsoles sākumcena (EUR, bez PVN) 163.35 (viens simts sešdesmit trīs euro 35 centi) gadā, izsoles solis EUR 10,00 (desmit euro 00 centi). Izsoles dalībnieki solīšanas procesā paceļ savu reģistrācijas kartīti ar numuru. Izsoles vadītājs atkārto pirmā solītāja reģistrācijas numuru un nosauc piedāvāto maksu. Piedāvātās izsoles maksas pieaugums nedrīkst būt mazāks par izsoles soli, arī gadījumā, ja izsolē piedalās 1 (viens) izsoles dalībnieks.
  4. Izsoles vieta un datums – Dricānu pagasta pārvaldes telpas, “ Pagastmāja ”, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads, 2022. gada 7. decembrī plkst.11.30.
  5. Nomas līguma termiņš- 12 gadi.
  6. Visiem pretendentiem, kas vēlas piedalīties izsolē jāiemaksā nodrošinājuma nauda, EUR 10,00 ( desmit EUR 00 centi) un reģistrācijas maksa EUR 15,00 (piecpadsmit euro 00 centi).
  7. Nodrošinājums uzskatāms par iesniegtu, ja attiecīgā naudas summa ir ieskaitīta bankas kontā.
  8. Pretendentu pieteikšanās termiņš un vieta – līdz 2022. gada 5. decembrim plkst. 15.00 Rēzeknes novada pašvaldības iestādes „Dricānu apvienības pārvalde” struktūrvienības „Dricānu pagasta pārvalde” lietvedībā, adrese: “ Pagastmāja ”, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads.
  9. Izsoles objekta raksturojums: Atbilstoši Rēzeknes novada Dricānu pagasta teritorijas funkcionālā zonējuma kartei, OBJEKTA daļa atrodas aizsargjoslas teritorijā gar autoceļu. Teritorija ir daļēji sakopta – apaugumu veido dabīgs zālājs, vietām manāmi krūmi un koki.
  1. Objektu var apskatīt darba dienās, iepriekš piezvanot un vienojoties par apskates laiku pa tālruni – 27882344 (I.Plavoka)
  2. Ar izsoles noteikumiem un zemes nomas līguma projektu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības iestādes „Dricānu apvienības pārvalde” struktūrvienības „Dricānu pagasta pārvalde” lietvedībā, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv

Grafiskā informācija
Izsoles rezultāti