Kaunatas pagasta pārvaldes struktūrvienība pārdod par brīvu cenu – koku zarus un izcirstos krūmus

Sludinājums

Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” Kaunatas pagasta pārvaldes struktūrvienība nodot atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu, lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavotus materiālus - koku zarus un izcirstos krūmus 450 mᶾber, (berkubikmetru) apjomā (šķeldai).

Viena berkubikmetra cena – EUR 11,94 (vienpadsmit euro 94 centi).

Pieteikums par pirkšanu iesniedzams Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas pagasta pārvaldē personīgi (lietvedībā), pa pastu: Rāznas iela 38, Kaunatas, Kaunatas pag., Rēzeknes nov., LV-4622 vai uz e-pastu: info@kaunata.lv, 5 (piecu) darba dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas. Tālrunis uzziņām 64667000.